Lipoliza iniekcyjna

Chcesz pięknie wyglądać i dobrze się czuć? Jesteś zmęczona nieskutecznymi dietami i ćwiczeniami, które zaczynasz wciąż od nowa? Chcesz, aby Twoja sylwetka prezentowała się świetnie każdego dnia, a ciało wyglądało dobrze w dopasowanych sukienkach? Skontaktuj się z nami i umów na profesjonalny zabieg lipolizy iniekcyjnej w wySpie. Nasza klinika medycyny estetycznej dba o zdrowie i zadbany wygląd pacjentek. Przekonaj się, jak zmieni się Twoje ciało pod wpływem profesjonalnej terapii i naszej pracy w wySpie.


ODZYSKAJ PIĘKNĄ FIGURĘ PO CIĄŻY

Jesteś młodą mamą i zależy Ci, aby świetnie wyglądać? Twoje dziecko ma już kilka lat, a Ty wciąż nie możesz zgubić ciążowych kilogramów z brzucha, czy ud? W naszej klinice medycyny estetycznej zajmujemy się profesjonalnym modelowaniem sylwetki. Jednym z polecanych zabiegów jest lipoliza iniekcyjna brzucha oraz lipoliza iniekcyjna ud. To bezpieczny zabieg stosowany na wybrane partie ciała. Polega na wstrzykiwaniu w określone punkty niewielkiej ilości substancji, która powoduje skuteczne rozpuszczenie komórek tłuszczowych. To jeden z najbardziej skutecznych sposób na pozbycie się niechcianej tkanki tłuszczowej z wybranych partii ciała.

image 01

Zadbaj o swoje zdrowie i ciesz się piękną sylwetką

W zabiegu lipolizy kluczowe jest umiejętne nakłucie skóry, dlatego zabieg musi być wykonywany przez doświadczonego specjalistę. Z naszą kliniką współpracują doświadczeni lekarze oraz wykwalifikowany personel medyczny, więc możesz być spokojna na każdym etapie zabiegu. Przestrzegamy rygorystycznych procedur, a rozpoczęcie leczenia jest poprzedzone konsultacją i wywiadem. Lipoliza iniekcyjna twarzy oraz innych części ciała poprawia mikrokrążenie, stymuluje skórę do regeneracji oraz pobudza fibroblasty do produkcji kolagenu i elastyny. To świetny sposób na odżywienie skóry i poprawę jej wyglądu. Umów się na profesjonalny zabieg – taki jak na przykład lipoliza iniekcyjna podbródka i ciesz się swoim nowym wyglądem.

 

JAKOŚĆ ZABIEGÓW I BEZPIECZEŃSTWO

W wySpie dbamy o dobre samopoczucie naszych klientów. Zależy nam, abyś w czasie pobytu w naszej klinice czuła się zadbana i zrelaksowana. Dlatego dokładamy wszelkich starań, by nasze usługi były wykonywane na najwyższym poziomie. Zadbaliśmy o wyposażenie klinki, a także o obecność zespołu doświadczonych specjalistów. Personel medyczny w wySpie – zarówno lekarze, jak i pielęgniarki jest zaangażowany w to, co robi i pełen empatii. Zabiegi są poprzedzone konsultacją ze specjalistą, która ma pomóc wybrać najlepszą dla Ciebie formę terapii oraz wyeliminować ewentualne przeciwskazania. Umów się już dzisiaj na wizytę w wySpie i przekonaj się, że zadbane i piękne ciało jest na wyciągnięcie Twojej ręki!

Czekamy na Ciebie w wySpie – nowoczesnej klinice medyny estetycznej, lokalizacja: Łódź naprzeciwko centrum handlowego Manufaktura.

 

Nazwa Ilość Cena
CELLU CARE 5 ml 350 zł
LIPOLAX+ 10 ml 450 zł
LIPOLAX+ (PODWÓJNY PODBRÓDEK ) 300 zł
- Kup Voucher