Masaż Balijski na cztery ręce

Szukasz zabiegów, które dostarczą Ci wyjątkowych doznań? Chcesz podczas wizyty w salonie SPA poczuć się, jak na rajskiej plaży? W wySpie czekamy na Ciebie z urzekającym rytuałem, prawdziwym balijskim masażem „na cztery ręce”. Podaruj sobie luksus i ciesz się chwilą tylko dla siebie!

image 01

Wyjątkowy masaż balijski na cztery ręce

Według legendy bogini Lakszmi odpowiedzialna za piękno, szczęście i bogactwo podarowała mieszkańcom egotycznej Bali masaż balijski wykonywany na cztery ręce. Nauczyła, jak za pomocą umiejętnego dotyku koić ciało i usuwać z niego emocje. Zgodnie z tradycją był to rytuał zarezerwowany wyłącznie dla wyjątkowych gości, oferowany przez najbardziej luksusowe i cenione salony SPA. Dzisiaj prawdziwy balijski masaż na cztery ręce zwany również masażem synchronicznym wykonują w centrum Łodzi dwie dyplomowane masażystki z Bali. Postanowiliśmy podarować naszym klientom możliwość wzięcia udziału w tym unikalnym rytuale . W wySpie zabierzemy Cię do ekskluzywnego serca Orientu.

image 02

Zalety masażu

Masaż balijski na cztery ręce to niezwykle ekskluzywny zabieg, który będzie oddziaływał na wszystkie Twoje zmysły i przyniesie Ci maksimum przyjemnych doznań. Masażystki działają synchronicznie, utrzymując takie samo tempo przez cały czas trwania zabiegu. Dzięki temu precyzyjnie trafiają w punkty spustowe ulokowane po lewej i prawej stronie ciała. Tradycyjny balijski masaż na cztery ręce stymuluje jednocześnie obie półkule mózgu. To prawdziwa rozkosz dotyku, gwarantowany relaks i pełnia wypoczynku, która zadowoli najbardziej wymagających klientów.

Jeśli szukasz wyrafinowanego masażu i egzotycznych doznań, zapisz się na masaż balijski na cztery ręce w salonie wySpa. Poczuj maksimum przyjemności – odwiedź Łódź i nasz piękny obiekt zlokalizowany w sąsiedztwie centrum handlowego Manufaktura.

- Kup Voucher