Efektywny zabieg dla Ciebie

Osocze bogatopłytkowe

Chcesz, aby Twoja skóra była gładka i jędrna, jak kilkanaście lat temu? Szukasz skutecznego sposobu rewitalizacji, który możesz zastosować, cierpiąc na alergię? Masz dość drogich preparatów, których stosowanie nie przynosi oczekiwanych efektów? Umów się na konsultację specjalistyczną w wySpie i wykonaj zabieg z wykorzystaniem osocza bogatopłytkowego. To skuteczna metoda na pozbycie się zmarszczek i dogłębną rewitalizację Twojej skóry. Jeśli zależy Ci na poprawie napięcia i faktury, a także na odżywieniu skóry, jest to zabieg dla Ciebie!


OSOCZE BOGATOPŁYTKOWE – IDEALNE DLA ALERGIKÓW

Jeśli cierpisz na alergię, musisz nieustannie uważać, jakim zabiegom poddajesz swoją skórę. Terapie, które rewelacyjnie działają u innych, u Ciebie mogą wywołać podrażnienia. Osocze bogatopłytkowe to rewelacyjna i skuteczna metoda na odmłodzenie skóry, która jest polecana pacjentom zmagającym się z alergią. Preparat, który jest wykorzystywany w czasie zabiegu, pozyskujemy się z krwi pacjenta. By przygotować substancję aktywną do zabiegu, pobieramy od Ciebie około 10 ml krwi, które następnie zostaje odwirowana. W ten sposób z jej osocza uzyskuje się aktywne trombocyty, które mają rewelacyjny wpływ na Twoją skórę! Poprawiają jej regenerację, skutecznie aktywują mikrokrążenie oraz pobudzają konkretne obszary do produkcji naturalnego kolagenu.

image 01

Pozytywny wpływ osocza na Twoją skórę

Zabieg zwany inaczej „wampirzym liftingiem” jest bezpieczny dla alergików i może być wykonywany niezależnie od pory roku (również latem). Osocze doskonale działa na zmarszczki – wyraźnie je zmniejsza i przywraca cerze odpowiednie napięcie. Co więcej, iniekcja skutecznie wygładza blizny, jest polecamy tę formę terapii osobom, które w młodości borykały się z trądzikiem. Osocze może również poprawić napięcie skóry powiek i nieco opóźnić wykonanie zabiegu plastyki. To dobra wiadomość dla pacjentów, którzy nie mogą pozwolić sobie na dłuższą rekonwalescencję. Po zabiegu z wykorzystaniem osocza bogatopłytkowego, poczujesz się świetnie, a pierwsze efekty zauważysz już po około dwóch tygodniach – zapraszamy!

 

BEZPIECZEŃSTWO I WYSOKA JAKOŚĆ

W naszej klinice medycyny estetycznej – wySpie dysponujemy nowoczesnymi urządzeniami, dzięki którym możemy efektywnie wykonywać pracę i pomagać pacjentom. Współpraca doświadczonego personelu medycznego przekłada się na jakość świadczonych usług oraz nieustanną chęć wprowadzania nowości do naszej oferty. Na bieżąco śledzimy to, co dzieje się w Europie Zachodniej oraz w Stanach Zjednoczonych, szukając bezpiecznych i nieinwazyjnych zabiegów o wysokiej efektywności. Polecamy osocze bogatopłytkowe, ponieważ zabiegi z jego użyciem są niezwykle skuteczne i jednocześnie bezpieczne. Jedyne, co możesz poczuć, to delikatne ukłucia igłą w momencie prowadzania preparatu pod skórę. Nad Twoim komfortem przez cały czas trwania zabiegu będzie czuwał wykwalifikowany personel medyczny wySpy.

Odwiedź nas koniecznie i przekonaj się o wysokiej skuteczności oferowanych zabiegów. Czekamy na Ciebie w wySpie: Łódź naprzeciwko centrum handlowego Manufaktura.

 

Nazwa Cena
TWARZ 600 zł
TWARZ+SZYJA 700 zł
TWARZ +SZYJA+DEKOLD 800 zł
- Kup Voucher