Pozwól się o siebie zatroszczyć

Mezoterapia igłowa

Obserwujesz na swojej twarzy i szyi pierwsze oznaki starzenia? Chcesz zatrzymać upływ lat i dłużej cieszyć się zdrową cerą pełną blasku? Marzysz, by Twoja twarz odzyskała swój kolor, a skóra pod powiekami znów była jędrna i gładka? Odwiedź wySpę – w naszej profesjonalnej klinice wykonujemy profesjonalne zabiegi mezoterapii. Korzystamy przy tym ze starannie wyselekcjonowanych ampułek o potwierdzonym działaniu. Przekonaj się, jak nasza pomoc poprawi jakość Twojej skóry i przywróci jej naturalnie zdrowy wygląd.


PROFESJONALNA MEZOTERAPIA DLA KAŻDEGO

Każda skóra jest inna i pierwsze oznaki starzenia możesz dostrzec w bardzo młodym wieku – ilość kolagenu w organizmie zaczyna się zmniejszać, zanim skończysz 30 lat! Co więcej, Twój styl życia również będzie miał wpływ na Twój wygląd. Dlatego z mezoterapii możesz skorzystać zawsze, gdy czujesz, że Twoja skóra zaczyna tracić jędrność i elastyczność. W wySpie czekamy na Ciebie z zespołem doświadczonych specjalistów, którzy dobiorą najlepszą technikę rewitalizacji.

Oferujemy:
• mezoterapię Anti Aging, która jest wykonywana z wykorzystaniem nowoczesnych i starannie skomponowanych ampułek,
• mezoterapię okolicy oczu – iniekcje pozwalają nam osiągnąć rewelacyjne rezultaty w krótkim czasie,
• mezoterapię skóry głowy i włosów, dzięki której Twoje pasma odzyskają blask i sprężystość, a fryzura nabierze objętości.

image 01

Jak przebiega wizyta w klinice?

Pierwsza wizyta w wySpie to najczęściej profesjonalna konsultacja medyczna. Spotkanie ze specjalistą ma na celu wyeliminowanie przeciwwskazań oraz zaznajomienie pacjenta z procedurami. Mezoterapii Anty Aging może poddać się każda osoba, u której pierwsze oznaki starzenia wywołują znaczne pogorszenie samopoczucia. Jeśli marzysz o świetlistym spojrzeniu, a przez kurze łapki uśmiech niemal zniknął z Twojej twarzy, polecamy mezoterapię okolicy oczu. To doskonały sposób na szybką i odżywczą rewitalizację tego obszaru twarzy. Dla osób, które borykają się z nadmiernym wypadaniem włosów, łysieniem lub problemami ze skórą głowy takimi jak przesuszenie, czy przetłuszczanie – polecamy zabieg mezoterapii skóry głowy. To bezpieczny sposób, by przywrócić Twojej fryzurze witalność.

 

JAKOŚĆ I BEZPIECZEŃSTWO

W wySpie opracowaliśmy standardy, które mają poprawić bezpieczeństwo naszych pacjentów i zapewnić im optymalny komfort. Nasze zabiegi wykonujemy w starannie zaprojektowanych i nowocześnie wyposażonych gabinetach. Korzystamy ze sprawdzonych, europejskich urządzeń, które są rekomendowane przez kliniki na całym świecie. Nasi pacjenci pozostają pod opieką doświadczonego lekarza oraz wykwalifikowanej pielęgniarki. Do mezoterapii wykorzystujemy wyłącznie produkty wysokiej jakości o potwierdzonym działaniu. Odwiedzając wySpę, masz pewność, że zabieg zostanie wykonany z najwyższą starannością i troską o Twoje zdrowie i dobre samopoczucie! Umów się już dziś na profesjonalną konsultację medyczną przed zabiegiem mezoterapii. W wySpie dobierzemy metodę działania najlepiej dopasowaną do Twoich oczekiwań oraz kondycji Twojej skóry.

Czekamy na Ciebie w naszej klinice w Łodzi naprzeciwko centrum handlowego Manufaktura.

 

NazwaIlośćCena
NEAUVIA HYDRO DELUXE1 ml
2,5 ml
400 zł
700 zł
NazwaIlośćCena
NCTF/NCTF HA3 ml350 zł
M-HA 103 ml350 zł
M-HA 183 ml650 zł
NazwaIlośćCena
CYTOCARE 5025 ml350 zł
CYTOCARE 5165 ml350 zł
CYTOCARE 5325 ml400 zł
CYTOCARE 7155 ml850 zł
NazwaCena
TEOSYAL MESO550 zł
NazwaIlośćCena
HSR5 ml300 zł
SR5 ml300 zł
SB5 ml300 zł
NazwaCena
JALUPRO OKOLICA OKA
(REDUKCJA CIENI, ZMARSZCZEK, REWITALIZACJA)
350 zł
NazwaZabiegiCena
OSOCZE BOGATOPŁYTKOWE1 ZABIEG500 zł
KURACJA4 ZABIEGI1600 zł
DR.CYJ1 ZABIEG700 zł
KURACJA4 ZABIEGI2200 zł
HAIR CARE1 ZABIEG350 zł
KURACJA4 ZABIEGI1100 zł