Pozwól się o siebie zatroszczyć

Mezoterapia igłowa

Obserwujesz na swojej twarzy i szyi pierwsze oznaki starzenia? Chcesz zatrzymać upływ lat i dłużej cieszyć się zdrową cerą pełną blasku? Marzysz, by Twoja twarz odzyskała swój kolor, a skóra pod powiekami znów była jędrna i gładka? Odwiedź wySpę – w naszej profesjonalnej klinice wykonujemy profesjonalne zabiegi mezoterapii. Korzystamy przy tym ze starannie wyselekcjonowanych ampułek o potwierdzonym działaniu. Przekonaj się, jak nasza pomoc poprawi jakość Twojej skóry i przywróci jej naturalnie zdrowy wygląd.


PROFESJONALNA MEZOTERAPIA DLA KAŻDEGO

Każda skóra jest inna i pierwsze oznaki starzenia możesz dostrzec w bardzo młodym wieku – ilość kolagenu w organizmie zaczyna się zmniejszać, zanim skończysz 30 lat! Co więcej, Twój styl życia również będzie miał wpływ na Twój wygląd. Dlatego z mezoterapii możesz skorzystać zawsze, gdy czujesz, że Twoja skóra zaczyna tracić jędrność i elastyczność. W wySpie czekamy na Ciebie z zespołem doświadczonych specjalistów, którzy dobiorą najlepszą technikę rewitalizacji.

Oferujemy:
• mezoterapię Anti Aging, która jest wykonywana z wykorzystaniem nowoczesnych i starannie skomponowanych ampułek,
• mezoterapię okolicy oczu – iniekcje pozwalają nam osiągnąć rewelacyjne rezultaty w krótkim czasie,
• mezoterapię skóry głowy i włosów, dzięki której Twoje pasma odzyskają blask i sprężystość, a fryzura nabierze objętości.

image 01

Jak przebiega wizyta w klinice?

Pierwsza wizyta w wySpie to najczęściej profesjonalna konsultacja medyczna. Spotkanie ze specjalistą ma na celu wyeliminowanie przeciwwskazań oraz zaznajomienie pacjenta z procedurami. Mezoterapii Anty Aging może poddać się każda osoba, u której pierwsze oznaki starzenia wywołują znaczne pogorszenie samopoczucia. Jeśli marzysz o świetlistym spojrzeniu, a przez kurze łapki uśmiech niemal zniknął z Twojej twarzy, polecamy mezoterapię okolicy oczu. To doskonały sposób na szybką i odżywczą rewitalizację tego obszaru twarzy. Dla osób, które borykają się z nadmiernym wypadaniem włosów, łysieniem lub problemami ze skórą głowy takimi jak przesuszenie, czy przetłuszczanie – polecamy zabieg mezoterapii skóry głowy. To bezpieczny sposób, by przywrócić Twojej fryzurze witalność.

 

JAKOŚĆ I BEZPIECZEŃSTWO

W wySpie opracowaliśmy standardy, które mają poprawić bezpieczeństwo naszych pacjentów i zapewnić im optymalny komfort. Nasze zabiegi wykonujemy w starannie zaprojektowanych i nowocześnie wyposażonych gabinetach. Korzystamy ze sprawdzonych, europejskich urządzeń, które są rekomendowane przez kliniki na całym świecie. Nasi pacjenci pozostają pod opieką doświadczonego lekarza oraz wykwalifikowanej pielęgniarki. Do mezoterapii wykorzystujemy wyłącznie produkty wysokiej jakości o potwierdzonym działaniu. Odwiedzając wySpę, masz pewność, że zabieg zostanie wykonany z najwyższą starannością i troską o Twoje zdrowie i dobre samopoczucie! Umów się już dziś na profesjonalną konsultację medyczną przed zabiegiem mezoterapii. W wySpie dobierzemy metodę działania najlepiej dopasowaną do Twoich oczekiwań oraz kondycji Twojej skóry.

Czekamy na Ciebie w naszej klinice w Łodzi naprzeciwko centrum handlowego Manufaktura.

 

Nazwa Ilość Cena
NEAUVIA HYDRO DELUXE 1 ml
2,5 ml
400 zł
700 zł
Nazwa Ilość Cena
NCTF/NCTF HA 3 ml 350 zł
M-HA 10 3 ml 350 zł
M-HA 18 3 ml 650 zł
Nazwa Ilość Cena
CYTOCARE 502 5 ml 350 zł
CYTOCARE 516 5 ml 350 zł
CYTOCARE 532 5 ml 400 zł
CYTOCARE 715 5 ml 850 zł
Nazwa Cena
TEOSYAL MESO 550 zł
Nazwa Ilość Cena
HSR 5 ml 300 zł
SR 5 ml 300 zł
SB 5 ml 300 zł
Nazwa Cena
JALUPRO OKOLICA OKA
(REDUKCJA CIENI, ZMARSZCZEK, REWITALIZACJA)
350 zł
Nazwa Zabiegi Cena
OSOCZE BOGATOPŁYTKOWE 1 ZABIEG 500 zł
KURACJA 4 ZABIEGI 1600 zł
DR.CYJ 1 ZABIEG 700 zł
KURACJA 4 ZABIEGI 2200 zł
HAIR CARE 1 ZABIEG 350 zł
KURACJA 4 ZABIEGI 1100 zł
- Kup Voucher