Masaż dla dwojga

Szukasz pomysłu na przyjemną i zaskakującą randkę? Zamiast kolejnego spaceru, wyjścia do restauracji czy kolacji w domu wybierz masaż dla dwojga! Twoja druga połówka będzie tym pomysłem zachwycona. Podczas wspólnie spędzonego czasu oddacie się rozmowom i po prostu pobędziecie razem. O przyjemną atmosferę spotkania zadbają nasze masażystki, włączając relaksacyjną muzykę, przygaszając światła czy organizując aromaterapię. Łódź ma wiele do zaoferowania zakochanym, ale to organizowane w wySpie rytuały dla dwojga pozostają w pamięci na długo.


Masaż dla dwojga – zalety

Wspólne odwiedzenie salonu SPA to świetna okazja, aby zatrzymać się w codziennym pędzie i pobyć razem. Bez rozpraszania się domowymi obowiązkami czy pracą. Tylko Ty i Twój partner! Bezcenny czas we dwoje to jedno, a drugie to przyjemne odprężenie, jakie poczujecie już w trakcie trwania zabiegu i długo po nim. Masaż pleców, stóp, twarzy i całego ciała połączone z technikami refleksologii oraz akupresury pomoże w rozluźnieniu spiętych mięśni, czy likwidacji niektórych dolegliwości bólowych. Masaż dla dwojga to najlepsze, co możecie podarować sobie albo bliskiej osobie! Zachęcamy do kupowania voucherów na prezent na przykład z okazji rocznicy ślubu.

image 01

Romantyczny masaż dla dwojga – Łódź WYSPA

Łódź, a konkretniej zlokalizowany w mieście salon wySpa zaprasza pary na przyjemny, odprężający masaż dla dwojga. Zapisać mogą się zakochani, przyjaciółki, siostry i każdy, kto chce zrelaksować się w towarzystwie bliskiej osoby.

image 02

Oferujemy

PRZYJEMNY RELAKS WE DWOJE

Kiedy jedna osoba idzie do SPA, druga… nie zostaje w domu! Masaż dla dwojga jest przyjemny, przynosi odprężenie i zbliża. Pozwala na miłe spędzenie czasu w towarzystwie partnera, przyjaciółki, mamy czy siostry.

ELEMENTY AROMATERAPII I REFLEKSOTERAPII

Nasze masażystki zadbają o odpowiednią atmosferę podczas masażu dla dwojga. Przygaszone światło, kojące aromaty, muzyka, świece – nastrój sprzyja odpoczynkowi!

ZABIEGI ODPRĘŻAJĄCE

Masaż twarzy, pleców, stóp lub całego ciała przynosi odprężenie. Poczujesz się zrelaksowany, zapomnisz o codziennych troskach, zatrzymasz się w pędzie życia.