Masaż Szwedzki

Szukasz sprawdzonego sposobu na relaks i poprawę samopoczucia? Chcesz poddać swoje ciało klasycznemu zabiegowi masażu? W wySpie zapraszamy Cię na masaż szwedzki – klasyczny, który cieszy się ogromną popularnością na całym świecie. Zadbaj o siebie w naszym salonie, podaruj sobie uczucie komfortu!


CZYM JEST MASAŻ SZWEDZKI-KLASYCZNY?

To terapeutyczna technika relaksacyjna stworzona przez szwedzkiego lekarza Pear Henrikowi Linga. Celem masażu klasycznego jest pobudzenie całego układu nerwowego, by ukoić ciało, rozluźnić sztywne mięsnie i zmniejszyć dolegliwości bólowe. Jeśli cierpisz na różne dolegliwości ze strony ciała, dokucza Ci nadmierna sztywność, a w efekcie obniżone samopoczucie, zapisz się na zabieg masażu klasycznego. W wySpie pomożemy Ci wrócić do równowagi i sprawności.

image 01

Jak działa masaż szwedzki?

Tempo oraz intensywność masażu szwedzkiego dostosowujemy w wySpie do indywidualnych oczekiwań klienta. Wykorzystujemy odprężającą muzykę oraz olejki, które są delikatnie wcierane w ciało, by pomóc Ci się odprężyć. Osobę masowaną układamy w pozycji leżącej. Kluczowymi cechami tego masażu, które odpowiadają za jego wysoką skuteczność, są płynność gestów, harmonia i rytm. Masażystka wykonuje ruchy wzdłuż mięśni i zgodne z kierunkiem przepływu krwi.

image 02

Zalety masażu szwedzkiego

Zdecyduj się na zabieg, jeśli chcesz poczuć odprężenie w ciele i poprawić swoje samopoczucie. Polecamy wizytę w wySpie wszystkim osobom, które borykają się z dolegliwościami bólowymi, czują się przemęczone i brakuje im energii. Masaż szwedzki – klasyczny to idealne ukojenie w przypadkach sztywności mięśni , bólach mięśniowych i stawowych. Technika ta wpływa terapeutycznie na wszystkie Twoje narządy oraz cały organizm. To doskonały sposób, by przywrócić harmonię w Twoim ciele.

Umów się na masaż szwedzki i podaruj sobie chwilę tylko dla siebie – zatroszcz się o własne ciało. Czekamy na Ciebie w wySpie! Masaż szwedzki to również doskonały pomysł na prezent dla bliskiej osoby. Odwiedź Łódź i nasz salon zlokalizowany naprzeciwko centrum handlowego Manufaktura.

Skorzystaj z innych masaży w wykonywanych w wySPA w Łodzi:

Masaż kobido Łódź

Masaż sportowy Łódź

Masaż balijski Łódź

Masaż lomi lomi Łódź

Masaż kamieniami tajskimi Łódź

Masaż rozgrzewający Łódź

Masaż płynną czekoladą Łódź

Masaż antycellulitowy Łódź

Masaż tajski Łódź

- Kup Voucher