Odzyskaj młody wygląd

Wypełnienia kwasem hialuronowym

Chcesz szybko i skutecznie pozbyć się zmarszczek? Zależy Ci, aby wykonany zabieg pozwolił Ci osiągnąć efekt „wow” i zauważalnie odjął Ci lat? Zapisz się do naszej klinki medycyny estetycznej! W wySpie przygotowaliśmy profesjonalne wypełniacze, które działają bardzo szybko i efektownie. To idealny wybór dla osób, które chcą spowolnić proces starzenia, poczuć dogłębne nawilżenie i przywrócić zadbany wygląd swojej twarzy. Wypełnianie zmarszczek przyniesie lepsze rezultaty niż zabiegi pielęgnacyjne wykonywane w domu!


SPOSÓB NA PROMIENNĄ CERĘ

Twoja skóra zaczęła tracić jędrność, a na twarzy pojawiają się pierwsze, widoczne zmarszczki? Martwisz się, bo Twoja szara i zmęczona twarz nie pasuje do aktywnego trybu życia i zadbanej sylwetki? Odwiedź wySpę, aby znów poczuć się świetnie! Wypełniacze z kwasem hialuronowym są skutecznym sposobem na jędrną i świetlistą skórę. Preparaty są powszechnie stosowane w klinikach medycyny estetycznej ze względu na wysoką efektywność – Twoje zmarszczki staną się wyraźnie płytsze już w 30 minut po zabiegu! Sprawdź, jak zmienia się wygląd Twojej twarzy po zabiegu wypełniania środkami z kwasem hialuronowym.

image 01

Modelowanie i zmiana kształtu

W wySpie wykorzystujemy wypełniacze wysokiej jakości do modelowania oraz zmiany kształtu wybranych partii twarzy naszych pacjentów. Zawierają w swoim składzie kwas hialuronowy, który jest bezpiecznym i bardzo skutecznym środkiem wykorzystywanym do modelowania ust i nie tylko!  Pomagamy w poprawie wyglądu policzków, brody oraz ust. Popularna jest także korekta nosa kwasem hialuronowym. Wszystkie zabiegi odbywają się w komfortowym gabinecie pod czujnym okiem naszych specjalistów. Nad dobrym samopoczuciem pacjentów czuwają wykwalifikowane pielęgniarki. Personel medyczny w wySpie to specjaliści z doświadczeniem, którzy służą pacjentom radą i wsparciem na każdym etapie zabiegu. WySpę tworzy zespół zaangażowanych profesjonalistów w dziedzinie medycyny estetycznej. Ich indywidualne i empatyczne podejście do pacjenta sprawia, że wizyty w naszej klinice przebiegają w miłej atmosferze. Przekonasz się o tym już podczas pierwszego spotkania, gdy zechcesz poznać odpowiedzi na pytania dotyczące powiększania ust kwasem hialuronowym, wypełniania zmarszczek czy innych usług z naszej oferty.

WYSPA – MIEJSCE DLA CIEBIE

Po zabiegu wypełniania, modelowania ust czy korekty nosa kwasem hialuronowym skorzystaj z relaksującego masażu wybranej partii ciała: dłoni lub stóp, który pomoże Ci się odprężyć. Zależy nam, aby Twoja wizyta w naszej klinice była okazją do odpoczynku i czasem tylko dla siebie. Dlatego zaprojektowaliśmy wnętrza wySpy z troską o najdrobniejsze detale – chcieliśmy stworzyć oazę spokoju na mapie Łodzi. Przekonaj się, czy udało nam się osiągnąć cel i umów na specjalistyczną konsultację, na której pomożemy Ci dopasować zabiegi z naszej oferty do Twoich potrzeb. Powiększanie ust? Wypełnianie zmarszczek? Wiemy, jak wykonać zabiegi, aby dały świetne, naturalnie wyglądające efekty.

Czekamy na Ciebie w klinice medycyny estetycznej wySpa: Łódź naprzeciwko centrum handlowego Manufaktura.

 

Zabieg Cena
usta (powiększanie i modelowanie) 600 zł (0,55 ml)
800 zł (1 ml)
bruzdy nosowo – wargowe od 800 zł
lwia zmarszczka od 650 zł
dolina łez od 800 zł
redukcja cieni pod oczami od 800 zł
wolumetria twarzy

(modelowanie kości jarzmowych, brody, żuchwy, owalu)

1200 zł (1 ml)

2300 zł (2 ml)

3400 zł (3 ml)

- Kup Voucher