Nowoczesny zabieg dla Ciebie

FALA UDERZENIOWA

Marzysz o gładkiej i jędrnej skórze, której nie będziesz wstydziła się podczas pobytu na basenie, czy w czasie wakacji na plaży? Chcesz, aby Twoje pośladki, uda i nogi były zadbane i pozbawione opornej tkanki tłuszczowej? Dbasz o dietę, pijesz dużo wody, próbowałaś już różnych metod usuwania cellulitu, ale efektów wcale nie widać?

W naszej klinice medycyny estetycznej wykonujemy profesjonalne zabiegi modelowania sylwetki, dzięki którym znowu poczujesz się piękna. Wiemy, jak ważna jest dla naszych klientek estetyczna figura. Dlatego oferujemy skuteczne i bezpieczne zabiegi usuwania cellulitu i redukcji tkanki tłuszczowej, które pomogą Ci osiągnąć wymarzony wygląd.

image 01

Fala akustyczna – zabiegi dla Ciebie!

Zabiegi oparte na działaniu fali uderzeniowej są skuteczne i bezbolesne, dlatego w naszej klinice korzystamy z nich np. efektywnego do usuwania cellulitu. Fale dźwiękowe oddziałują na miejsca na ciele dotknięte cellulitem oraz na obszary, w których zgromadził się nadmiar tkanki tłuszczowej. Ostatnie badania pokazują, że fale akustyczne wywołują efekty biologiczne, które mogą prowadzić do aktywacji procesów metabolicznych i pobudzenia aktywności tkanki łącznej podczas zabiegów. W praktyce oznacza to, że te zabiegi wyszczuplające są bardzo skuteczne, co potwierdzają poniższe informacje, ale też opinie naszych klientek!

 

Jako jeden z niewielu zabiegów na rynku niweluje cellulit 1-4 stopnia.
Działa na wielu poziomach : skóra, tkanka tłuszczowa, układ limfatyczny, mięśniowy, powięziowy, chrzęstny, kostny.
Zabieg jest nieinwazyjny – rekonwalescencja po jego wykonaniu nie będzie konieczna.
Zabieg wyraźnie odczuwalny ale nadal komfortowy.
Bezpieczny i rekomendowany dla osób z problemami naczyniowymi.
Efekt widoczny już po pierwszym zabiegu

Zabieg STORZ sprawdzi się dla ciebie idealnie jeśli chcesz:

  • zredukować cellulit
  • wygładzić skórę
  • rozluźnić mięśnie
  • ukształtować sylwetkę (zwiększenie metabolizmu tkanki tłuszczowej, redukcja obwodów)
  • ujędrnić skórę
  • zredukować zmarszczki, profilaktyka przeciwzmarszczkowa “naturalny botoks” (zabiegi na twarz)
  • wprowadzić profilaktykę przeciwobrzękową, uzyskać efekt lekkich nóg
  • zniwelować obrzęki wokół oka

Powiększone złogi tłuszczowe i limfatyczne deformują od spodu tkankę łączną. Zabieg poprawia krążenie, powoduje że tkanka łączna się rozluźnia i zwiększa się jędrność naskórka. Komórki tłuszczowe zmniejszają swoje rozmiary, błony komórkowe stają się tymczasowo przepuszczalne a wymiana substancji między komórkami i otaczającym je środowiskiem ulega poprawie. Efektem terapii falą uderzeniową jest poprawa gęstości skóry, odbudowa naturalnej elastyczności, dotlenienie i ukrwienie tkanek, usuwanie cellulitu i zapobieganie jego nawracaniu w przyszłości.

Rekomendowana ilość zabiegów : 6-12 zabiegów

Maksymalnie 1 lub 2 zabiegi w ciągu tygodnia.

Kwestia ilości zabiegów, parametrów i częstotliwości dobierana jest indywidualnie przez naszych specjalistów w celu osiągnięcia jak najlepszych efektów. Zależy też od tego, na jakim rezultacie Ci zależy. Czy celem jest usuwanie cellulitu czy redukcja zmarszczek?
Wyniki zabiegów są zwykle bardzo dobre i mogą utrzymać się nawet 6 miesięcy.

 

ZABIEG NA CIAŁO

Nazwa Cena
1 PARTIA 350 zł
6 ZABIEGÓW = 1 PARTIA 1785 zł
6 ZABIEGÓW = 2 PARTIE 2500 zł
(partie obejmują : BRZUCH, UDA PRZÓD, UDA TYŁ, RAMIONA, BRYCZESY)
- Kup Voucher