Masaż dłoni

Cierpisz z powodu bólu dłoni? Czujesz przemęczenie i napięcie w nadgarstkach po wielu godzinach spędzonych przed komputerem? Zgłoś się do nas! W wySpie wykonamy dla Ciebie profesjonalny masaż dłoni z wykorzystaniem znanych od wieków zaleceń medycyny chińskiej.

image 01

Czym jest refleksologia dłoni i jakie są zalety tej techniki?

Ta technika masażu opiera się na założeniu, że na dłoniach są ulokowane miejsca refleksyjne, które odzwierciedlają poszczególne narządy. Masaż dłoni, który polega na uciskaniu określonych punktów, pozwala usprawnić przepływ energii, a tym samym łagodzi różne dolegliwości i leczy schorzenia. Refleksologia jest terapią holistyczną, która poprawia funkcjonowanie ciała i wpływa na jednocześnie na ciało i na uspokojenie umysłu. Dlatego leczniczy masaż dłoni zapewnia rozluźnienie mięśni, eliminuje napięcie, większa ruchomość w stawach i zmniejsza dolegliwości bólowe. Jest nieocenionym wsparciem przy bólach reumatycznych, dlatego polecamy go osobom starszym. To również doskonała terapia dla osób, które dużo pracują przy komputerze lub wykonują dłońmi pracę fizyczną. W wySpie nad komfortem klientów i jakością masażu pieczę sprawują wykwalifikowane balijskie masażystki. Ich wiedza i doświadczenie są nieocenione w refleksologii. Dzięki temu skutecznie usuwają dolegliwości bólowe i poprawiają pracę całego organizmu.

image 02

Zapisz się na masaż częściowy do wySpy! Podaruj wyjątkowy prezent bliskiej osobie. Masaż dłoni pozwoli zadbać o jej dobre samopoczucie. Czekamy na Ciebie w salonie wySpa – Łódź naprzeciwko centrum handlowego Manufaktura.

- Kup Voucher