Masaż stóp

Marzysz o tym, by się odprężyć i zrelaksować? Cierpisz na różne drobne, ale odczuwalne dolegliwości ze strony ciała oraz poszczególnych narządów? Skorzystaj z naszego zabiegu masażu stóp, który jest ważnym elementem naturalnej terapii prowadzonej w duchu medycyny chińskiej. Zapraszamy do wySpy, gdzie zadbamy o Twoje ciało i umysł.

image 01

Czym jest refleksologia stóp?

Leczniczy masaż stóp wywodzi się z medycyny chińskiej i jest znany od wieków, jako skuteczna sztuka uzdrawiania ciała. Masowanie ma na celu pobudzenie i ukierunkowanie energii, która przepływa przez ludzki organizm wzdłuż – jak podają źródła –określonych kanałów. Każde z 7200 zakończeń nerwowych na stopach (zwane receptorem) jest odpowiednikiem poszczególnych narządów.

image 02

Jak działa refleksologia stóp?

Refleksologia poprzez masaż – pobudzanie palcami obszarów refleksorycznych, dąży do odblokowania kanałów energetycznych, aby usunąć dolegliwości i działać zapobiegawczo, czyli uniknąć rozwoju chorób w organizmie. Masaż stóp jest uważany za skuteczną metodę łagodzenia stresu, która powoduje jednoczesny przypływ energii i sił witalnych. To polecany sposób na zmniejszenie bólu zatok i migreny oraz na poprawę jakości snu. Co więcej, refleksologia stóp poprawia również krążenie i przemianę materii, a także redukuje obrzęki.

Jeśli szukasz sposobu na odprężenie i jednoczesne usprawnienie przepływ energii w swoim ciele, zapisz się na wyjątkowy masaż stóp. Czekamy na Ciebie w ekskluzywnym salonie SPA wySpa (Łódź) naprzeciwko centrum handlowego Manufaktura.

- Kup Voucher