Dermapen Łódź

Mikronakłuwanie skóry w celu poprawienia jej gęstości i elastyczności, a także dogłębnego odżywienia i symulacji do produkcji kolagenu oraz fibroblastów weszło właśnie na zupełnie nowy poziom. Przedstawiamy Dermapen 4.0  – najnowszej generacji zabieg mikronakłuwania skóry wykonywany w celu poprawienia jej gęstości i elastyczności, a także dogłębnego odżywienia i produkcji fibrobrastów stymulujacych proces powstawania kolagenu i elastyny. Pacjenci mogą cieszyć się krótszym okresem terapii, bez okresu rekonwalescjencji (nastepnego dnia możemy wrócić do codziennych obowiązków). W niedługim czasie obserwują poprawę spłycenie zmarszczek, zmniejszenie widoczności porów, redukcję rozstępów, blizn oraz skutków łysienia.


NATURALNA REGENERACJA

Twoja skóra w wielu obszarach może potrzebować stymulacji i wsparcia, aby lepiej się regenerować i skuteczniej stawiać opór postępującym procesom starzenia. Za sprawą niezwykle precyzyjnej iniekcji na głębokości od 0,2 do 3 mm Dermapen dociera nawet do trudno dostępnych czy wrażliwych miejsc na ciele. Pulsacyjna technologia pozwala dostarczyć substancje czynnie nie tylko do naskórka, ale też wprowadzić je w głębsze partie skóry właściwej – na twarzy, dekolcie, szyi, pośladkach, udach, brzuchu, a nawet na głowie. A to wszystko za sprawą jednorazowych i sterylnych kartridżów z maksymalnie cienkimi igłami molibdenowymi – dla bardziej dokładnej iniekcji i mniejszego dyskomfortu pacjenta.

image 01

W trosce o Twoją skórę

ZABIEG, KTÓRY PRZYNOSI EFEKTY

Dermapen jest zabiegiem, który gwarantuje maksymalne bezpieczeństwo oraz wysoką skuteczność. Urządzenie świetnie radzi sobie z takimi wyzwaniami jak łagodzenie pierwszych oznak fotostarzenia skóry, wzmacnianie skóry wiotkiej, pozbawionej witalności, ze skłonnościami do przebarwień i trądzików. Nasi pacjenci widzą poprawę już po kilku tygodniach. To zasługa nowoczesnego urządzenia, w jakie wyposażyliśmy gabinet wySpa, rozszerzając naszą ofertę o niwelowanie blizn według nowych protokołów i pielęgnację skóry opatentowaną technologią AOVN.

 

 

W TROSCE O TWÓJ WYGLĄD I ZDROWIE

WySpa to miejsce, w którym poczujesz się bezpiecznie. Jeżeli wybierzesz zabieg Dermapen z naszej oferty, będziesz mógł cieszyć się rezultatami, jakie daje mikronakłuwanie skóry zgodnie z przyjętymi parametrami, intensywnością dopasowaną do indywidualnych potrzeb. Każdego pacjenta kwalifikujemy do zabiegu, wyjaśniając, na czym polega terapia Advanced Oscillating Vertical Needling. A odbywa się ona w trzech fazach – tworzenie nowych komórek i fibroblastów, przebudowa skóry i pobudzone procesy angiogenezy i wreszcie remodeling leczonych tkanek. Przekonaj się, to naprawdę działa!

Zapraszamy do gabinetu wySpa – sprawdź cennik usług Dermapen i umów się na profesjonalną konsultację.

- Kup Voucher