Masaż Relaksacyjny

Masaż relaksacyjny Łódź – Zobacz propozycję WySpy

Umów się na masaż relaksacyjny, odkryj przyjemność, jaką daje aromaterapia połączona z dobrymi technikami manualnymi. Czekamy na Ciebie w wySpie!


Masaż relaksacyjny

To jeden z najpopularniejszych masażów, który pozwala odprężyć ciało i rozpieścić zmysły. W wySpie wykonujemy masaże relaksacyjne holistycznie oddziałujące na naszych klientów. Odnajdują oni spokój, wytchnienie, mają okazję, aby się zrelaksować i wyciszyć. Taka forma odpoczynku jest niezwykle skuteczna, gdy masz za sobą trudny tydzień w pracy lub czujesz przygnębienie zimową aurą. W naszym SPA, wśród aromatycznych olejków, świec, kojących dźwięków poczujesz odrodzenie i nową pozytywną energię.


Masaż relaksacyjny – zalety

Oprócz oczywistych zalet masażu relaksacyjnego, czyli odprężenia i wyciszenia się, doznasz też innych korzyści. W wySpie wykonujemy zabiegi, które pomagają usuwać toksyny z organizmu, oczyszczają skórę, redukują cellulit, regenerują ją i nawilżają. Mogą działać pobudzająco, uspokajająco i rozgrzewająco, dlatego świetnie sprawdzą się jesienią i zimą. W zależności od zastosowanych do aromaterapii olejków, poczujesz złagodzenie bólu, napięcia, zmniejszenie obrzęków, ujędrnienie mięśni, zwalczysz nastroje depresyjne oraz bezsenność. Lista korzyści jest bardzo długa!

image 01

Przyjemny masaż relaksacyjny – Łódź wySpa

wySpa to salon SPA mieszczący się w Łodzi. Tutaj znajdziesz wykwalifikowanych masażystów oferujących najlepsze zabiegi. Jednym z nich jest masaż relaksacyjny, na który umówisz się wygodnie telefonicznie lub online.

image 02

Oferujemy

Relaks i wyciszenie

Zapewniamy przyjemną atmosferę sprzyjającą wyciszeniu i odcięciu się od spraw doczesnych.

Sprawdzone techniki

Korzystamy ze sprawdzonych i popularnych technik masażu relaksującego.

Dla Ciebie lub na prezent

Umów zabieg relaksacyjny dla siebie lub podaruj go bliskiej osobie w formie zaproszenia.

Masaż relaksacyjny w wySpie

wySpa to najlepsze miejsce w Łodzi, w którym poddasz się przyjemnemu i odprężającemu masażowi relaksacyjnemu. Wraz z upragnionym wyciszeniem przyjdzie też dodatkowa energia oraz poprawa wyglądu skóry czy złagodzenie dolegliwości bólowych. Zapomnisz o codziennym dyskomforcie, wzmocnisz ciało i zapewnisz sobie kurację – przeciwbólową, zwalczającą toksyny, tonizującą, pobudzającą układ oddechowy czy ujędrniającą skórę i mięśnie.

Mamy wieloletnie doświadczenie w masażu relaksacyjnym, dlatego chętnie odpowiemy na wszystkie Twoje pytanie i sami zasugerujemy najlepsze techniki. Zazwyczaj łączymy je ze sobą, żeby osiągnąć jak najlepsze rezultaty i oddziaływać holistycznie na Twój organizm.

Dla kogo masaż relaksacyjny?

Nie ma żadnych ograniczeń, co do tego, kto może skorzystać z masażu relaksacyjnego w wySpie. Kobiety, mężczyźni, młodzi, seniorzy, sportowcy i pracujący w trybie siedzącym, odczuwający stres i zmęczenie – bez względu na to, w której grupie jesteś, na pewno znajdziesz u nas ofertę idealnie dopasowaną do swoich potrzeb!

Sprawdź też pozostałe zabiegi proponowane przez specjalistów z wySpy. Zapisz się sam lub z bliską osobą – partnerem, przyjaciółką, mamą, siostrą. Skorzystaj też z opcji zakupienia vouchera na prezent, który na pewno wywoła radość obdarowanego.

Skorzystaj z innych masaży w wykonywanych w wySPA w Łodzi:

Masaż kobido Łódź

Masaż sportowy Łódź

Masaż balijski Łódź

Masaż tajski Łódź

Masaż szwedzki Łódź

Masaż lomi lomi Łódź

Masaż kamieniami tajskimi Łódź

Masaż rozgrzewający Łódź

Masaż płynną czekoladą Łódź

Masaż antycellulitowy Łódź

 

- Kup Voucher