Masaż Relaksacyjny

Masaż relaksacyjny Łódź – Zobacz propozycję WySpy

Umów się na masaż relaksacyjny, odkryj przyjemność, jaką daje aromaterapia połączona z dobrymi technikami manualnymi. Czekamy na Ciebie w wySpie!


Masaż relaksacyjny

To jeden z najpopularniejszych masażów, który pozwala odprężyć ciało i rozpieścić zmysły. W wySpie wykonujemy masaże relaksacyjne holistycznie oddziałujące na naszych klientów. Odnajdują oni spokój, wytchnienie, mają okazję, aby się zrelaksować i wyciszyć. Taka forma odpoczynku jest niezwykle skuteczna, gdy masz za sobą trudny tydzień w pracy lub czujesz przygnębienie zimową aurą. W naszym SPA, wśród aromatycznych olejków, świec, kojących dźwięków poczujesz odrodzenie i nową pozytywną energię.


Masaż relaksacyjny – zalety

Oprócz oczywistych zalet masażu relaksacyjnego, czyli odprężenia i wyciszenia się, doznasz też innych korzyści. W wySpie wykonujemy zabiegi, które pomagają usuwać toksyny z organizmu, oczyszczają skórę, redukują cellulit, regenerują ją i nawilżają. Mogą działać pobudzająco, uspokajająco i rozgrzewająco, dlatego świetnie sprawdzą się jesienią i zimą. W zależności od zastosowanych do aromaterapii olejków, poczujesz złagodzenie bólu, napięcia, zmniejszenie obrzęków, ujędrnienie mięśni, zwalczysz nastroje depresyjne oraz bezsenność. Lista korzyści jest bardzo długa!

image 01

Przyjemny masaż relaksacyjny – Łódź wySpa

wySpa to salon SPA mieszczący się w Łodzi. Tutaj znajdziesz wykwalifikowanych masażystów oferujących najlepsze zabiegi. Jednym z nich jest masaż relaksacyjny, na który umówisz się wygodnie telefonicznie lub online.

image 02

Oferujemy

Relaks i wyciszenie

Zapewniamy przyjemną atmosferę sprzyjającą wyciszeniu i odcięciu się od spraw doczesnych.

Sprawdzone techniki

Korzystamy ze sprawdzonych i popularnych technik masażu relaksującego.

Dla Ciebie lub na prezent

Umów zabieg relaksacyjny dla siebie lub podaruj go bliskiej osobie w formie zaproszenia.

Masaż relaksacyjny w wySpie

wySpa to najlepsze miejsce w Łodzi, w którym poddasz się przyjemnemu i odprężającemu masażowi relaksacyjnemu. Wraz z upragnionym wyciszeniem przyjdzie też dodatkowa energia oraz poprawa wyglądu skóry czy złagodzenie dolegliwości bólowych. Zapomnisz o codziennym dyskomforcie, wzmocnisz ciało i zapewnisz sobie kurację – przeciwbólową, zwalczającą toksyny, tonizującą, pobudzającą układ oddechowy czy ujędrniającą skórę i mięśnie.

Mamy wieloletnie doświadczenie w masażu relaksacyjnym, dlatego chętnie odpowiemy na wszystkie Twoje pytanie i sami zasugerujemy najlepsze techniki. Zazwyczaj łączymy je ze sobą, żeby osiągnąć jak najlepsze rezultaty i oddziaływać holistycznie na Twój organizm.

Dla kogo masaż relaksacyjny?

Nie ma żadnych ograniczeń, co do tego, kto może skorzystać z masażu relaksacyjnego w wySpie. Kobiety, mężczyźni, młodzi, seniorzy, sportowcy i pracujący w trybie siedzącym, odczuwający stres i zmęczenie – bez względu na to, w której grupie jesteś, na pewno znajdziesz u nas ofertę idealnie dopasowaną do swoich potrzeb!

Sprawdź też pozostałe zabiegi proponowane przez specjalistów z wySpy. Zapisz się sam lub z bliską osobą – partnerem, przyjaciółką, mamą, siostrą. Skorzystaj też z opcji zakupienia vouchera na prezent, który na pewno wywoła radość obdarowanego.

- Kup Voucher