W trosce o Ciebie

Konsultacje ze specjalistą

Chcesz mieć poczucie, że Twoim zdrowiem opiekują się profesjonaliści? Zwracasz uwagę na odpowiednie podejście do pacjentów i oczkujesz wysokiego standardu usług? W wySpie wypracowaliśmy procedury, które wyróżniają nas spośród innych klinik na mapie Łodzi. Bezpieczeństwo pacjentów to dla nas priorytet, dlatego z największą starannością wyposażyliśmy nasze gabinety i zadbaliśmy o każdy detal. Zależy nam, aby wizyta w wySpie była dla Ciebie efektywną przyjemnością i miłym wspomnieniem!


PROFESJONALNA KONSULTACJA

Przed zabiegami z medycyny estetycznej i kosmetologii w wySpie przeprowadzamy szczegółowy wywiad z pacjentem. Twoje zdrowie ma dla nas najwyższą wartość! Staramy się pomóc w wyborze zabiegu oraz tak zaplanować jego serie, abyś czuła się komfortowo. Chcemy zaproponować rozwiązanie, którego efekt najlepiej spełni oczekiwania, oraz wykluczyć ewentualne przeciwwskazania do zabiegu. Z wySpą współpracują doświadczeni lekarze – chirurg plastyczny, dermatolodzy oraz specjalista w ginekologii estetycznej. Stworzyliśmy świetny zespół, aby nasi pacjenci zawsze mieli najlepszą opiekę.

image 01

Doświadczony personel medyczny w wySpie

Nad Twoim bezpieczeństwem i dobrym samopoczuciem czuwa w naszej klinice medycyny estetycznej pieczę sprawuje wykwalifikowany personel medyczny. Obecność doświadczonych pielęgniarek podczas zabiegów, empatyczna troska oraz nieoceniona pomoc sprawiają, że pacjenci czują się w naszej klinice komfortowo i bezpiecznie. Personel medyczny jest do dyspozycji pacjentów, wyjaśniając szczegółowe procedury zabiegów i odpowiadając na pytania.

 

WYKONANIE ZABIEGU A PRZECIWSKAZANIA

W wySpie dążymy do tego, by każdy pacjent był zadowolony i jak najdłużej cieszył się rewelacyjnymi efektami naszych zabiegów. Czasami okazuje się, że występują istotne przeciwskazania, które uniemożliwiają nam wykonanie zabiegu. Co robimy w takich przypadkach? Szukamy rozwiązania, które będzie możliwe do zrealizowania, bezpieczne i komfortowe dla Ciebie. Skupiamy się na tym, by efekty wybranego na nowo zabiegu, spełniły Twoje oczekiwania. Często proponujemy pacjentom również witaminowe wlewy dożylne <link> oraz relaksujące masaże <link> w naszym salonie SPA. Przy wyraźnych przeciwwskazaniach do zabiegu z zakresu medycyny estetycznej okazuje się, że troska, zwolnienie tempa życia i poprawa samopoczucia związane z zadbaniem o ciało wystarczą, aby Twoja skóra zyskała zdrowy odcień i blask, a worki pod oczami uległy zmniejszeniu.

 

Zapisz się już dziś na konsultację medyczną do wySpy! Przekonaj się o naszym profesjonalizmie i o naszych wysokich standardach. Czekamy na Ciebie, lokalizacja: Łódź naprzeciwko centrum handlowego Manufaktura.

- Kup Voucher