Zadbaj o skórę

Peeling chemiczny

Stan Twojej skóry spędza Ci sen z powiek i jest przyczyną Twoich kompleksów? Marzysz o pięknej cerze bez niedoskonałości? W wySpie przygotowaliśmy specjalistyczne zabiegi z kosmetologii estetycznej. Wykonujemy peelingi chemiczne, które przywracają skórze twarzy zdrowy i zadbany wygląd. Jeśli chcesz mieć gładką i jedwabiście miękką skórę, która świetnie wygląda na żywo i dobrze prezentuje się na zdjęciach, umów się do wySpy już dziś!


WSPARCIE DLA TWOJEJ SKÓRY

Peeling chemiczny ma sprawić, że odnowa komórkowa Twojej skóry będzie przebiegała szybciej i efektywniej. Skóra zostaje złuszczona pod wpływem działania odpowiednio dobranych preparatów – nakładane są kwasy na twarz o doskonale opracowanych składach oraz potwierdzonej skuteczności działania. W wySpie sięgamy wyłącznie po produkty wysokiej jakości o potwierdzonym działaniu. Złuszczenie skóry to pierwszy etap zabiegu, w kolejnych zauważysz regenerację skóry. Co więcej, rozpocznie się również produkcja kolagenu, więc cera stanie się wyraźnie bardziej nawilżona oraz gładsza. Znikną przebarwienia i inne drobne defekty, które były przyczyną Twoje złego samopoczucia. Odzyskaj komfort oraz pewność siebie i znowu poczuj się świetnie w swojej skórze – umów się na zabieg w wySpie!

image 01

Rewitalizacja skóry w wySpie

Jeśli marzysz o pięknej cerze bez plam i przebarwień, najwyższa pora, by poddać się rewitalizacji! Zabieg z wykorzystaniem kwasów chemicznych odbudowuje skórę i pobudza jej regenerację. Przebarwienia i plamy, które dodają Ci lat, znikną, a Ty znów poczujesz się pięknie i młodo. Nie pozwól, by upływ czasu zmieniał Twój wygląd w sposób, który Ci nie odpowiada. W wySpie pomożemy zatrzymać upływ czasu i sprawimy, że znów z zachwytem spojrzysz w lustro. Skorzystaj z naszej profesjonalnej pomocy i podaruj sobie drugą młodość!

 

NOWOCZESNA KLINIKA

WySpa powstała po to, by pomagać pacjentom w zatrzymaniu procesów starzenia oraz w efektywnej pielęgnacji skóry. Oferujemy zabiegi, które wyróżniają się wysoką skutecznością i długotrwałymi efektami. Osoby, które odwiedzają naszą klinikę, są obsługiwane zgodnie z najwyższymi standardami. Dlatego każdy zabieg jest poprzedzony konsultacją, która ma pomóc ocenić, w jakim stanie jest skóra, określić oczekiwania pacjenta i znaleźć metody, które będą na tyle efektywne, by spełnić założenia. Nad komfortem i bezpieczeństwem pacjentów pieczę sprawuje wykwalifikowany personel medyczny – lekarze oraz zespół pielęgniarek.

Zapraszamy Cię do wySpy – czekamy na Ciebie! Lokalizacja: Łódź naprzeciwko centrum handlowego Manufaktura.

- Kup Voucher