Masaż ramion

Każdego dnia rano odczuwasz sztywność i ból karku? Po całym dniu w pracy marzysz jedynie o miękkiej poduszce i chwili na sofie? Jeśli Twoje ciało gromadzi napięcia wokół ramion, wybierz się na masaż częściowy. W wySpie wykonujemy profesjonalny, rozluźniający masaż ramio, który pozwoli Ci się zrelaksować i poprawi Twój codzienny komfort.

image 01

Zabieg masażu ramion w wySpie

Nasze wykwalifikowane masażystki specjalizują się w usuwaniu napięć nagromadzonych w ciele. W tym zabiegu wykorzystują dłonie i różne techniki masowania między innymi: głaskanie i ugniatanie, by rozluźnić mięśnie. Masaż ramion jest bardzo efektywny – sztywność i napięcie opuszczają ciało już po kilkunastu minutach. Leżąc w zaciemnionym pokoju, w kojącym blasku świec masz szansę odprężyć się i zapomnieć o wszystkich troskach i problemach dnia codziennego. W życiu nie brakuje stresów, ale jeśli chcesz pozostać w dobrym zdrowiu, zadbaj o odpowiedni relaks swojego ciała. Uwzględnij rozluźniający zabieg masażu w swoim planie pielęgnacji!

image 02

Korzyści, jakich możesz spodziewać się po masażu ramion

Umiejętnie wykonany zabieg pomoże Ci się rozluźnić. Poczujesz odprężenie, a Twoje ciało będzie zrelaksowane i wolne od napięć. Sztywność i ból karku oraz barków ustąpią. Poprawi się Twoja koncentracja i zwiększy ilość sił witalnych. Masaż ramion ma również wpływ na poprawę jakości snu. To zabieg, który pomoże Ci lepiej spać i na nowo cieszyć się życiem!

Umów się na wizytę w wySpie. Nasz ekskluzywny salon SPA zaprasza klientów z miasta Łódź oraz każdej innej lokalizacji. Znajdziesz nas naprzeciwko centrum handlowego Manufaktura.

- Kup Voucher