Masaż Tajski

Uważasz, że tradycyjne masaże są zbyt delikatne i nie przynoszą Ci spodziewanego odprężenia? Chcesz poczuć wyjątkowy dotyk na swoim ciele? Odwiedź naszą wySpę i oddaj się w ręce masażystki, która wykona dla Ciebie tradycyjny masaż tajski. Gwarantujemy niezapomniane doznania!


GŁĘBOKI MASAŻ TAJSKI

Ta technika wywodzi się z dalekowschodniej medycyny naturalnej i jest znana jako „joga dla leniwych”. Masaż tajski został opracowany ponad 2500 lat temu, dzisiaj określany jest, jako masaż głęboki. Zalicza się go do zabiegów relaksacyjnych. Wyróżnia się jednak odmienną formą, która skupia się na pracy z aktywnym ciałem.

image 01

Jak wygląda masaż tajski?

Rytuał masażu tajskiego przeprowadzamy na specjalnej macie. Osoba masowana jest ubrana w luźne, niekrępujące ruchów ubranie. Masażystka używa w czasie masażu swoich dłoni, ramion, nóg oraz stóp. Wykonuje powolne, rytmiczne ruchy, które będą otwierały Twoje ciało i doprowadzą do jego łagodnego rozluźnienia. Kolejnym krokiem jest rozciąganie ciała i układanie masowanej osoby w pasywnych pozycjach jogi. Celem masażu tajskiego jest osiągnięcie stanu relaksacji oraz ukojenia. Gwarantujemy, że po zabiegu poczujesz przyjemne rozluźnienie, a po Twoim ciele rozleje się uczucie błogości.

image 02

Jakie są zalety masażu?

Masaż tajski gwarantuje niepowtarzalne doznania. To wyjątkowa przyjemność niezależnie od tego, czy praktykujesz jogę, czy bliższy jest Ci aktywny wypoczynek. To idealny wybór również dla osób, które wolą odpoczywać na kanapie lub marzą o tym, by wrócić do formy. Zabieg wzmacnia układ odpornościowy, delikatnie zwiększa zakres ruchów oraz poprawia ciśnienie krwi. Jeśli szukasz głębokiego odprężenia, duchowej uczty i wytchnienia dla spiętego ciała, ten masaż jest właśnie dla Ciebie.

Umów się już dziś na wizytę w wySpie, gdzie przeniesiesz się w świat wyjątkowych doznań tajskiego masażu. Czekamy na Ciebie w mieście Łódź naprzeciwko centrum handlowego Manufaktura!

- Kup Voucher