Masaż Tajski

Uważasz, że tradycyjne masaże są zbyt delikatne i nie przynoszą Ci spodziewanego odprężenia? Chcesz poczuć wyjątkowy dotyk na swoim ciele? Odwiedź naszą wySpę i oddaj się w ręce masażystki, która wykona dla Ciebie tradycyjny masaż tajski. Gwarantujemy niezapomniane doznania!


GŁĘBOKI MASAŻ TAJSKI W ŁODZI

Ta technika wywodzi się z dalekowschodniej medycyny naturalnej i jest znana jako „joga dla leniwych”. Masaż tajski został opracowany ponad 2500 lat temu, dzisiaj określany jest, jako masaż głęboki. Zalicza się go do zabiegów relaksacyjnych. Wyróżnia się jednak odmienną formą, która skupia się na pracy z aktywnym ciałem.

image 01

Jak wygląda masaż tajski?

Rytuał masażu tajskiego przeprowadzamy na specjalnej macie. Osoba masowana jest ubrana w luźne, niekrępujące ruchów ubranie. Masażystka używa w czasie masażu swoich dłoni, ramion, nóg oraz stóp. Wykonuje powolne, rytmiczne ruchy, które będą otwierały Twoje ciało i doprowadzą do jego łagodnego rozluźnienia. Kolejnym krokiem jest rozciąganie ciała i układanie masowanej osoby w pasywnych pozycjach jogi. Celem masażu tajskiego jest osiągnięcie stanu relaksacji oraz ukojenia. Gwarantujemy, że po zabiegu poczujesz przyjemne rozluźnienie, a po Twoim ciele rozleje się uczucie błogości.

image 02

Jakie są zalety masażu?

Masaż tajski gwarantuje niepowtarzalne doznania. To wyjątkowa przyjemność niezależnie od tego, czy praktykujesz jogę, czy bliższy jest Ci aktywny wypoczynek. To idealny wybór również dla osób, które wolą odpoczywać na kanapie lub marzą o tym, by wrócić do formy. Zabieg wzmacnia układ odpornościowy, delikatnie zwiększa zakres ruchów oraz poprawia ciśnienie krwi. Jeśli szukasz głębokiego odprężenia, duchowej uczty i wytchnienia dla spiętego ciała, ten masaż jest właśnie dla Ciebie.

Umów się już dziś na wizytę w wySpie, gdzie przeniesiesz się w świat wyjątkowych doznań tajskiego masażu. Czekamy na Ciebie w mieście Łódź naprzeciwko centrum handlowego Manufaktura!

Dla kogo jest masaż tajski?

Masaż tajski to intensywny, lecz relaksujący rytuał, który pozwoli Ci odprężyć się i zregenerować. Pod opieką naszych specjalistów poczujesz się wyjątkowo, niczym w podróży do krajów tajemniczego Orientu. Nie będzie to trudne, bo zadbamy zarówno o odpowiednią technikę masażu, jak również atmosferę – zapach czy dźwięk.

Masaż tajski jest także dla szukających naturalnego i skutecznego sposobu na uleczenie i zrelaksowanie swojego ciała i umysłu. Może być stosowany zarówno doświadczających chronicznego bólu, jak i dla tych, którzy potrzebują odpoczynku i relaksu. Masaż tajski jest również idealny dla sportowców, którzy chcą zwiększyć swoją sprawność i zminimalizować ryzyko kontuzji podczas treningów.

Harmonia duszy, ciała i umysłu – masaż tajski

Masaż tajski pochodzi z Tajlandii i jest oparty na starożytnej medycynie, która wierzy w harmonię ciała, ducha i umysłu. Masaż  jest wykonywany przez wykwalifikowanego terapeutę, który używa rąk, kolan, stop i nóg, aby uwolnić napięcie i poprawić przepływ energii w ciele – gwarantujemy bezpieczeństwo oraz troskę o Twoje dobre samopoczucie, zwłaszcza, że masaż tajski jest bardzo intensywny i może być nieco bolesny na początku. To normalne, a o jego przebiegu i efektach poinformujemy Cię na samym początku.

Intensywność masażu tajskiego jest normalna – pomaga w uwolnieniu napięcia i poprawie ruchomości stawów. Terapeuta będzie dostosowywać intensywność masażu do indywidualnych potrzeb i tolerancji bólu każdego pacjenta, dlatego jesteśmy pewni, że poczujesz się u nas komfortowo.

Profesjonalny i skuteczny masaż tajski

Masaż tajski może wesprzeć leczenie wielu dolegliwości, takich jak bóle pleców, stawów, mięśni i głowy. Może też pomóc w redukcji stresu i poprawie samopoczucia. Masaż tajski jest szczególnie polecany osobom, które cierpią na chroniczne bóle i problemy z krążeniem – porozmawiaj o szczegółach z naszym masażystą.

Jeśli jesteś zainteresowany masażem tajskim, ważne jest, aby wybrać wykwalifikowanego terapeutę, który posiada odpowiednie kwalifikacje i doświadczenie w tej dziedzinie. wySPA w Łodzi zatrudnia tylko najlepsze osoby, dlatego znajdziesz się pod profesjonalną opieką.

Skorzystaj z innych masaży w wykonywanych w wySPA w Łodzi:

Masaż kobido Łódź

Masaż sportowy Łódź

Masaż balijski Łódź

Masaż szwedzki Łódź

Masaż lomi lomi Łódź

Masaż kamieniami tajskimi Łódź

Masaż płynną czekoladą Łódź

Masaż antycellulitowy Łódź

Masaż rozgrzewający Łódź

- Kup Voucher