Masaż Lomi Lomi

Chcesz się naprawdę odprężyć i zrelaksować w czasie masażu? Planujesz ciekawą, egzotyczną niespodziankę dla bliskiej osoby? Hawajski masaż Lomi Lomi Niu to strzał w dziesiątkę! To zabieg, który zapewnia spokój i koi emocje. Co więcej, przywraca ciało oraz umysł do równowagi.

image 01

Jak działa masaż Lomi Lomi?

Lomi Lomi Nui w dosłownym tłumaczeniu oznacza uciskanie i ugniatanie oraz dotyk aksamitną łapą kota. Masaż uwalnia umysł i oczyszcza go ze złych emocji. Jeśli masz dużo na głowie, odczuwasz nieustanne napięcie to Lomi Lomi jest dla Ciebie! Przeprowadzony przez doświadczoną masażystkę, która używa dłoni, łokci oraz przedramion, wprawia w pozytywne wibracje i naprawdę szybko poprawia nastrój. W czasie tego zabiegu w wySpie sięgamy również po wysokiej jakości olejki, które rozpieszczą Twoją skórę. Dbamy również o nastrojową muzykę. Elementem Lomi Lomi Nui jest często również śpiew oraz taniec, który wykonuje nad Twoim ciałem nasza masażystka. Wszystko po to, by naj najlepiej oddać hawajskiego ducha i stworzyć pozytywną atmosferę, która uwolni Cię od napięć i przeniesie do świata błogiego odpoczynku.

image 02

Skąd wywodzi się masaż Lomi?

Dawniej masaż ten był ważnym elementem inicjacji odbywających się na Hawajach. Obecnie Lomi Lomi Nui jest wykonywany na wzór tajemniczego rytuału, który ma podkreślić wyjątkowość chwili.

Umów się na hawajski masaż Lomi Lomi Nui do wySpy lub zaproś bliską osobę, by wzięła udział w tym magicznym, hawajskim rytuale. Zatroszcz się o siebie i swoich bliskich. Odwiedź Łódź i salon wySpa naprzeciwko centrum handlowego Manufaktura.

Masaż w hawajskim stylu

Marzysz o tym, żeby choć na chwilę oderwać się od codzienności i zrobić coś niezwykłego dla siebie? Już po przekroczeniu progów wySpy zrozumiesz, że znalazłeś się we właściwym miejscu! Czekają tu na Ciebie doświadczeni masażyści, którzy znają najlepsze techniki masażów. Dzięki swoim umiejętnościom zabiorą Cię w rajską podróż na piaszczyste plaże otoczone wzburzonym oceanem.

Przymknij oczy i wyobraź sobie, że jesteś właśnie tam – leżysz, delektujesz się szumem wody, na twarzy czujesz lekki powiew bryzy i ciepłe promienie słońca.. Zapragnąłeś przenieść się na Hawaje? Zacznij od wybrania się na odprężający masaż Lomi Lomi. Szybko poprawimy Twój nastrój i sprawimy, że poczujesz, jak opada stres, a wypełnia Cię pozytywna energia.

W wySpie każdy masaż to rytuał

Naszą ofertę wyróżnia to, że z niezwykłą pasja podchodzimy do robienia masaży. Korzystamy przy tym z technik z całego świata! Jesteśmy otwarci na uczenie się od najlepszych, a to, co opanujemy, chcemy zaproponować również Tobie. Jednym z naszych najciekawszych, wzbudzających pozytywne emocje zabiegów jest Lomi Lomi. Ten masaż ma już całkiem pokaźne grono miłośników. Niektórzy nie wyobrażają sobie tygodnia bez relaksu w wySpie, inni uważają go za doskonały pomysł na randkę czy spotkanie z przyjaciółką.

Byłeś już u nas? Mamy nadzieję, że jeszcze wrócisz. A może przyprowadzisz ze sobą kogoś, kto potrzebuje relaksu i wyciszenia? Jeśli planujesz swoją pierwszą wizytę, to zachęcamy do rezerwacji wizyty z wyprzedzeniem. Zrobisz to wygodnie online lub telefonicznie, dzwoniąc na podany numer.

Pozytywny masaż pełen energii

Lomi Lomi to masaż, który z jednej strony przynosi ukojenie i wyciszenie, a z drugiej niemal czujesz, jak wypełnia Cię dobrą energią. Jak to możliwe? Dbamy o to, żebyś zaspokoił u nas swoje potrzeby – oderwania od rzeczywistości, oddania się relaksowi w przyjaznym otoczeniu. Gwarantujemy poprawę samopoczucia poprzez skupienie się na najważniejszych partiach Twojego ciała i ukojeniu towarzyszących Ci na co dzień, nieraz bardzo wzburzonych emocji. Serdecznie zapraszamy do wySpy!

Skorzystaj z innych masaży w wykonywanych w wySPA w Łodzi:

Masaż kobido Łódź

Masaż sportowy Łódź

Masaż balijski Łódź

Masaż tajski Łódź

Masaż szwedzki Łódź

Masaż dla dwojga Łódź

Masaż kamieniami tajskimi Łódź

Masaż rozgrzewający Łódź

Masaż płynną czekoladą Łódź

Masaż antycellulitowy Łódź

- Kup Voucher