Masaż Lomi Lomi

Chcesz się naprawdę odprężyć i zrelaksować w czasie masażu? Planujesz ciekawą, egzotyczną niespodziankę dla bliskiej osoby? Hawajski masaż Lomi Lomi Niu to strzał w dziesiątkę! To zabieg, który zapewnia spokój i koi emocje. Co więcej, przywraca ciało oraz umysł do równowagi.

image 01

Jak działa masaż Lomi Lomi?

Lomi Lomi Nui w dosłownym tłumaczeniu oznacza uciskanie i ugniatanie oraz dotyk aksamitną łapą kota. Masaż uwalnia umysł i oczyszcza go ze złych emocji. Jeśli masz dużo na głowie, odczuwasz nieustanne napięcie to Lomi Lomi jest dla Ciebie! Przeprowadzony przez doświadczoną masażystkę, która używa dłoni, łokci oraz przedramion, wprawia w pozytywne wibracje i naprawdę szybko poprawia nastrój. W czasie tego zabiegu w wySpie sięgamy również po wysokiej jakości olejki, które rozpieszczą Twoją skórę. Dbamy również o nastrojową muzykę. Elementem Lomi Lomi Nui jest często również śpiew oraz taniec, który wykonuje nad Twoim ciałem nasza masażystka. Wszystko po to, by naj najlepiej oddać hawajskiego ducha i stworzyć pozytywną atmosferę, która uwolni Cię od napięć i przeniesie do świata błogiego odpoczynku.

image 02

Skąd wywodzi się masaż Lomi?

Dawniej masaż ten był ważnym elementem inicjacji odbywających się na Hawajach. Obecnie Lomi Lomi Nui jest wykonywany na wzór tajemniczego rytuału, który ma podkreślić wyjątkowość chwili.

Umów się na hawajski masaż Lomi Lomi Nui do wySpy lub zaproś bliską osobę, by wzięła udział w tym magicznym, hawajskim rytuale. Zatroszcz się o siebie i swoich bliskich. Odwiedź Łódź i salon wySpa naprzeciwko centrum handlowego Manufaktura.

 

CzasCena
40 min169 zł
60 min209 zł
90 min289 zł
120 min379 zł