Masaż Aromaterapia

Chcesz ukoić wszystkie zmysły i łagodnie odprężyć ciało? Szukasz alternatywy dla tradycyjnego masażu? Wypróbuj cudowne działanie olejków eterycznych, które otulają Cię aromatyczną mgiełką, dostarczając niesamowitych doznań. W wySpie wykonamy dla Ciebie bajeczny masaż relaksacyjny – przekonaj się o jego wysokiej skuteczności.


Czym jest masaż aromaterapeutyczny?

Aromaterapia to gałąź alternatywnej medycyny, która wykorzystuje cudowne działanie olejków zapachowych, by zniwelować dolegliwości i poprawić samopoczucie. W wySpie oferujemy profesjonalne masaże aromaterapeutyczne. Otwórz się na wyjątkową jakość dotyku i uczucie odprężenia.

Masaż

Aloes

Zobacz więcej
Masaż

Świeca i masło

Zobacz więcej
Masaż

Olejek mleczny i kokosowy

Zobacz więcej

Bogata oferta – aromaterapia dla każdego

W naszych masażach aromaterapeutycznych sięgamy po naturalne wyciągi i ekstrakty wysokiej jakości. Wykorzystujemy pobudzającą guaranę, która wspomaga redukcję tkanki tłuszczowej. Sięgamy po nawilżający aloes i odżywczą borowinę. W wySpie Twoje ciało zostanie wymasowane naturalnym miodem lub płynną, gęstą czekoladą. Przygotowaliśmy również zabiegi, w których najważniejsze jest nierafinowane masło shea oraz opiłki złota i kawa. Wolisz nieco łagodniejsze aromaty? Nasze masażystki będą nacierały Twoją skórę olejkiem mlecznym lub kokosowym, otulając Cię głęboko odprężającą nutą. Wykonujemy również zabiegi aromaterapeutyczne z wykorzystaniem specjalistycznych świec.

Umów termin wizyty w wySpie, by znaleźć w pędzącym świecie chwilę tylko dla siebie! Czekamy w centrum miasta Łódź na Ciebie i Twoich bliskich, z którymi postanowisz dzielić wyjątkowe doznania. Odwiedź wySpę – salon naprzeciwko centrum handlowego Manufaktura.

- Kup Voucher