Masaż pleców

Emocje, które towarzyszyły Ci przez ostatnie dni lub tygodnie nagromadziły się w Twoim ciele, które jest obecnie spięte i obolałe? Czujesz zmęczenie? W wySpie przygotowaliśmy dla Ciebie rozluźniający masaż częściowy. Pozwól nam zadbać o Twoje plecy i obserwuj, jak pod wpływem dotyku stres opuszcza Twoje ciało, a Ty odzyskujesz energię i dobry humor.

image 01

Jak przebiega zabieg masażu pleców?

W klasycznym masażu wykorzystywane są różnorodne techniki dotyku po to, by osiągnąć jak najlepsze efekty. Nasze wykwalifikowane masażystki rozcierają, ugniatają i oklepują Twoje plecy. Wprowadzają również ciało w łagodną wibrację, która ma wspomóc usuwanie napięć. Masaż kręgosłupa to zabieg, który polecamy szczególnie panom. Jeśli doskwierają Ci bóle pleców i uczucie napięcia w odcinku lędźwiowym, ten zabieg jest dla Ciebie!

image 02

Jakie są korzyści z masażu pleców?

Masaż pleców ma wpływ na Twoje ciało – poprawia krążenie krwi, rozluźnia napięte mięśnie i w delikatny, niewymuszony sposób przywraca elastyczność. Ciepły, kojący dotyk działa również na umysł. Pomaga Ci pozbyć się nagromadzonych emocji, rozluźnia. To idealny zabieg, jeśli w Twoim życiu było wiele sytuacji stresowych. Pamiętaj, że ciało bardzo długo przechowuje emocje i różne bóle, których doświadczasz, mogą być jedynie efektem napięć. W wySpie dbamy o przyjemną atmosferę, w czasie zabiegu towarzyszyć Ci będzie przytłumione światło świec oraz nastrojowa muzyka.

Zapisz się już dziś na masaż częściowy pleców do wySpy. Odwiedź Łódź i przyjedź do nas – mieścimy się w nowoczesnym budynku naprzeciwko centrum handlowego Manufaktura.

- Kup Voucher