Endermologia

Endermologia Łódź – Ujędrnij ciało w WySpie

Domowa pielęgnacja nie wystarcza, aby ujędrnić cerę? Pomarańczowa skórka na udach to Twoja zmora mimo ćwiczeń i picia dużych ilości wody? A może sporo schudłaś albo urodziłaś dziecko, a wspomnieniem po tych wydarzeniach jest wiotka, „nadprogramowa” skóra? Wiemy, jak Ci pomóc! Naszą odpowiedzią jest endermologia, czyli stymulacja komórek i metabolizmu za pomocą masażu podciśnieniowego. Ta nowoczesna metoda nie ma sobie równych w świecie kosmetologii estetycznej, zarówno pod względem skuteczności, jak i przyjemności, jaką dostarcza (rozluźnienie spiętych mięśni). Twoim miejscem zamieszkania jest Łódź? Koniecznie wypróbuj endermologię w wySpie!


Endermologia – zalety

Endermologia to zabieg o wielu korzyściach, który pomaga w pozbyciu się cellulitu, złogów tkanki tłuszczowej oraz… kompleksów! Poprzez zasysanie i masowanie skóry rolkami, udaje się pobudzić nawet głębsze partie skóry. Zlokalizowane tam komórki są stymulowane do produkcji kolagenu i elastyny, a tego potrzebujesz, aby znów cieszyć się piękną i gładką skórą. Zaletą endermologii jest jej bezpieczeństwo, naturalność oraz wysoka skuteczność.

image 01

Zabiegi endermologii – Łódź Wyspa

Zaintrygowana? Gotowa na zmiany? Łódź zaprasza! Już teraz zapisz się na endermologię w klinice wyspa i przekonaj się, jak skutecznie możemy Ci pomóc. Zapraszamy na konsultację z doświadczonym kosmetologiem.

image 02

Oferujemy

ZABIEGI REDUKUJĄCE CELLULIT

Intensywnie stymulowane komórki, szybszy metabolizm organizmu – cellulit wodny i tłuszczowy zostaje widocznie wygładzony.

MASAŻE POPRAWIAJĄCE JĘDRNOŚĆ SKÓRY

Pobudzenie komórek do produkcji kolagenu przyczynia się do redukcji zmarszczek. Endermologia może być z powodzeniem stosowana także na twarz.

ULGĘ W BÓLACH MIĘŚNIOWYCH

Spięte mięśnie? W tym obszarze również pomoże endermologia, czyli dogłębny masaż wykonywany metodą mechaniczną. Polecamy go po intensywnym treningu.

OCZYSZCZANIE ORGANIZMU Z TOKSYN

Poprawa metabolizmu komórkowego oraz krążenia krwi to także szybsze i skuteczniejsze pozbywanie się toksyn z organizmu.

- Kup Voucher