O Nas

LUKSUS W CENTRUM ŁODZI

Do tej pory brakowało w Łodzi miejsca, które łączyłoby komfort i intymną atmosferę ekskluzywnego salonu SPA z luksusem i profesjonalizmem kliniki medycyny estetycznej. Bardzo liczmy, że tę lukę wypełni wySpa, gdzie możesz zrelaksować się po ciężkim dniu i zadbać o swoje zdrowie i piękny wygląd. Naprzeciwko centrum handlowego Manufaktura, a więc w ścisłym centrum Łodzi stworzyliśmy wyjątkową przestrzeń dopracowaną z dbałością o najdrobniejsze detale. Jesteśmy przekonani, że zarówno panie, jak i panowie w każdym wieku zajdą w bogatej ofercie wySpy zabiegi dla siebie.


BOGATA OFERTA SALONU SPA

WySpa to elegancki salon SPA, do którego możesz wybrać się na jeden z wyjątkowych masaży. Zabiegi wykonują wykwalifikowane balijskie masażystki, które zdobywały wiedzę i tajniki profesji w Indonezji. Pozwól, by ciepłe światło świec i nastrojowa muzyka uspokoiły Twój umysł, a odpowiednie ruchy wykonywane na Twoim ciele usunęły nagromadzone napięcia. Osobom, które czują się przemęczone i wypalone, polecamy również odżywcze kroplówki. Korzystamy z najwyższej jakości środków, by komponować bezpieczne i efektywnie działające koktajle.

lorem
BOGATA OFERTA SALONU SPA
lorem
NOWOCZESNA KLINIKA MEDYCYNY ESTETYCZNEJ
lorem
JAKOŚĆ I BEZPIECZEŃSTWO
zdjecie 01
POZNAJ WYSPA WYJĄTKOWE MIEJSCE NA MAPIE ŁODZI. STWORZONE Z MYŚLĄ O OSOBACH CENIĄCYCH PROFESJONALIZM, WYSOKI POZIOM USŁUG I KOMFORT.
zdjecie 02
zdjecie 03
zdjecie 04
zdjecie 05
zdjecie 06

NOWOCZESNA KLINIKA MEDYCYNY ESTETYCZNEJ

Oferujemy naszym pacjentom usługi z dziedziny medycyny estetycznej i ginekologii estetycznej. WySpa to doświadczony zespół lekarzy i pielęgniarek, którzy sprawują rewelacyjną opiekę nad zdrowiem naszych pacjentów. W czasie wykonywania zabiegów sięgamy po nowoczesne urządzenia takie jak lasery oraz innowacyjne terapie, które przynoszą świetne rezultaty i są bezpieczne dla pacjentów.

 

JAKOŚĆ I BEZPIECZEŃSTWO

Komfort naszych klientów i pacjentów ma dla nas największe znaczenie. W wySpie bezpieczeństwo to podstawa i nie stosujemy żadnych wyjątków od tej reguły. Dlatego zatrudniamy wykwalifikowanych specjalistów, którzy mają rozległą wiedzę oraz doświadczenie, a do naszych masaży używamy wyłącznie doskonałych kosmetyków – olejków, olejów i innych luksusowych produktów. Każdy zabieg z zakresu medycyny oraz ginekologii estetycznej jest poprzedzony konsultacją medyczną, której celem jest wykluczenie ewentualnych przeciwskazań i wybranie optymalnego planu działania dopasowanego do potrzeb pacjenta.

 

NACISK NA ROZWÓJ

Zależy nam, by nieustannie rozwijać wySpę – rozszerzać ofertę o nowe usługi i zabiegi, które będą odpowiedzią na zmieniające się potrzeby klientów i pacjentów. Jesteśmy przekonani, że dzięki wytężonej pracy oraz współpracy ze świetnymi ludźmi, stworzyliśmy na mapie Łodzi miejsce, do którego chętnie wrócisz i zabierzesz ze sobą kogoś z rodziny lub przyjaciół. Wspólny relaks z najbliższymi, w których towarzystwie czujemy się dobrze, to wspaniałe przeżycie!

 

Masz pytania? Chcesz dowiedzieć się więcej na temat naszej oferty? Potrzebujesz pomocy w wyborze zabiegów? Skontaktuj się z nami! Specjaliści z wySpy pomogą Ci wybrać masaż, który spełni Twoje oczekiwania lub zapiszą Cię na konsultację medyczną.

Nasz Zespół

W przygotowaniu.

- Kup Voucher