Masaż Balijski z Bali

Marzysz o chwili ciszy i spokoju? Chcesz przeżyć wyjątkową podróż do samego serca Orientu, a przy tym zrelaksować swoje ciało i umysł? Proponujemy wyjątkowy zabieg – masaż balijski, który łączy starożytne metody akupresury, aromaterapii, refleksologii i ajurwedy. W wySpie pobudzimy wszystkie Twoje zmysły, aby następnie łagodnie wprowadzić Twojego ciało i umysł w stan odprężenia.


SKĄD POCHODZI MASAŻ BALIJSKI?

Masaż balijski to specjalistyczna technika, która wywodzi się z Indonezji. Wyspa Bali nazywana jest przez mieszkańców „wyspą szczęśliwych ludzi”. Jak głosi legenda, zdolność wykonywania tego cudownego masażu przekazała Balijczykom bogini Lakszmi – uosobienie bogactwa, szczęścia i piękna. Miała cztery ręce, a jej kojący dotyk sprawiał, że ciało i umysł pozostawały w idealnej harmonii i stanie odprężenia. Dzisiaj ten magiczny rytuał możemy przygotować dla Ciebie w centrum Łodzi. Zapraszamy do wySpy, u nas znajdziesz ukojenie i spokój. Masaż balijski to kwintesencja egzotyki i relaksu w luksusowej odsłonie.

image 01

Zalety masażu

Masaż balijski znany jest ze swoich cudownych właściwości i niezwykłej skuteczności. Zabieg koi nerwy i odpręża umysł. Zmniejsza również bóle mięśni i relaksuje całe ciało. Wspomaga regulację układu hormonalnego oraz normuje przemianę materii. Jest znany również z tego, że redukuje bóle pleców, barków i szyi. Zbawiennie działa na kręgosłup oraz zmęczone mięśnie. Ma również szczególną moc regenerowania sił witalnych.

MASAŻ BALIJSKI:

• pomoże zmniejszyć działanie stresu, poczucie niepokoju i stan napięcia,
• wesprze leczenie depresji,
• złagodzi bezsenność i poprawi rytm snu,
• uspokoi emocje i zniweluje lęki,
• poprawi samopoczucie i nastrój,
• zmniejszy zmęczenie.

image 02

Przebieg masażu balijskiego

Tradycyjny masaż balijski przeprowadzamy w naszym salonie w pozycji leżącej na wygodnym łóżku. Opracowaliśmy rytuał, którego nieodzowną częścią są świece – ich ciepły blask, nastrojowa muzyka oraz wysokiej jakości, aromatyczne kadzidła. W ten sposób tworzymy niepowtarzalną atmosferę, która potęguje niesamowite zmysłowe doznania podczas masażu. W czasie trwania zabiegu możesz się zrelaksować i poczuć, jak nagromadzone napięcie opuszcza Twoje ciało. Nasze dyplomowane masażystki z Bali w tym czasie zajmują się ciałem – intensywnie je rozciągają, rozcierają, ugniataj i gładzą. Używają do tego dłoni i przedramion, a także sprawdzonych technik, które opierają się na balansowaniu ciężarem ciała masażysty.

Zapisz się na prawdziwy masaż pochodzący z egzotycznej Indonezji. Podaruj bliskiej osobie niezwykły prezent, jakim jest masaż balijski. wySpa jest zlokalizowana w mieście Łódź naprzeciwko centrum handlowego Manufaktura – umów się na zabieg już dziś.

Wybierz się w podróż z wySpą!

Nie często masz możliwość podróżowania do egzotycznych miejsc. Zawsze możesz jednak udać się na wyprawę do wySpy, gdzie czekają znawcy masażów wykonywanych różnymi technikami.

Jednym z najbardziej lubianych przez naszych klientów jest masaż balijski, który oddziałuje zarówno na ciało, jak i na ducha. Wywodzi się z samego serca Orientu, co oznacza, że łączy w sobie nie tylko dotyk, ale też elementy akupresury, aromaterapii, ajurwedy i refleksologii. Wiele z nich ma swoje początki w starożytności, co tylko dowodzi tego, jak bardzo dzisiaj potrzebujemy zbliżenia z naturą i powrotu do tego, co naturalnie przyjemne oraz bezpieczne.

wySpa – miejsce, w którym się zrelaksujesz

Nasze wnętrza są urządzone w taki sposób, abyś już po przekroczeniu progu wySpy poczuł się jak w pięknym, egzotycznym kraju pełnym oszałamiających zapachów i nastrojowych dźwięków. Nasi masażyści czekają na Ciebie w otoczeniu, które ma relaksować i pomagać w odcięciu się od świata zewnętrznego.

To właśnie dlatego mówimy, że zabiegi w naszym salonie są czymś znacznie więcej niż tylko masażami. To prawdziwe rytuały skoncentrowane holistycznie na ciele oraz duchu i trafnie odpowiadające na ich potrzeby. Poczujesz się zrelaksowany, odprężony, wypoczęty. A to jeszcze nie wszystko, bo wielu naszych klientów deklaruje, że po kilku seriach masażów odczuli złagodzenie dolegliwości bólowych oraz napięcia w organizmie.

Dlaczego warto umówić się na masaż?

Łódzka wySpa to miejsce stworzone z myślą o Tobie – będącym w ciągłym pośpiechu, odczuwającym stres, zmęczenie i znużenie codziennością. Masaż balijski okaże się skutecznym remedium na bolączki ciała i ducha, dlatego na pewno zechcesz go powtórzyć. Możesz wybrać całą serię zabiegów, odwiedzać nas regularnie, np. raz na dwa tygodnie lub wpadać wtedy, gdy masz potrzebę regeneracji. Sam lub w towarzystwie, bo masaże wykonujemy również dla par szukających sposobu na wspólne spędzenie czasu. Randka w SPA? Brzmi ekscytująco!

Skorzystaj z innych masaży w wykonywanych w wySPA w Łodzi:

Masaż kobido Łódź

Masaż sportowy Łódź

Masaż balijski Łódź

Masaż tajski Łódź

Masaż szwedzki Łódź

Masaż lomi lomi Łódź

Masaż kamieniami tajskimi Łódź

Masaż rozgrzewający Łódź

Masaż płynną czekoladą Łódź

Masaż antycellulitowy Łódź

 

- Kup Voucher