Masaż Balijski z Bali

Marzysz o chwili ciszy i spokoju? Chcesz przeżyć wyjątkową podróż do samego serca Orientu, a przy tym zrelaksować swoje ciało i umysł? Proponujemy wyjątkowy zabieg – masaż balijski, który łączy starożytne metody akupresury, aromaterapii, refleksologii i ajurwedy. W wySpie pobudzimy wszystkie Twoje zmysły, aby następnie łagodnie wprowadzić Twojego ciało i umysł w stan odprężenia.


SKĄD POCHODZI MASAŻ BALIJSKI?

Masaż balijski to specjalistyczna technika, która wywodzi się z Indonezji. Wyspa Bali nazywana jest przez mieszkańców „wyspą szczęśliwych ludzi”. Jak głosi legenda, zdolność wykonywania tego cudownego masażu przekazała Balijczykom bogini Lakszmi – uosobienie bogactwa, szczęścia i piękna. Miała cztery ręce, a jej kojący dotyk sprawiał, że ciało i umysł pozostawały w idealnej harmonii i stanie odprężenia. Dzisiaj ten magiczny rytuał możemy przygotować dla Ciebie w centrum Łodzi. Zapraszamy do wySpy, u nas znajdziesz ukojenie i spokój. Masaż balijski to kwintesencja egzotyki i relaksu w luksusowej odsłonie.

image 01

Zalety masażu

Masaż balijski znany jest ze swoich cudownych właściwości i niezwykłej skuteczności. Zabieg koi nerwy i odpręża umysł. Zmniejsza również bóle mięśni i relaksuje całe ciało. Wspomaga regulację układu hormonalnego oraz normuje przemianę materii. Jest znany również z tego, że redukuje bóle pleców, barków i szyi. Zbawiennie działa na kręgosłup oraz zmęczone mięśnie. Ma również szczególną moc regenerowania sił witalnych.

MASAŻ BALIJSKI:

• pomoże zmniejszyć działanie stresu, poczucie niepokoju i stan napięcia,
• wesprze leczenie depresji,
• złagodzi bezsenność i poprawi rytm snu,
• uspokoi emocje i zniweluje lęki,
• poprawi samopoczucie i nastrój,
• zmniejszy zmęczenie.

image 02

Przebieg masażu balijskiego

Tradycyjny masaż balijski przeprowadzamy w naszym salonie w pozycji leżącej na wygodnym łóżku. Opracowaliśmy rytuał, którego nieodzowną częścią są świece – ich ciepły blask, nastrojowa muzyka oraz wysokiej jakości, aromatyczne kadzidła. W ten sposób tworzymy niepowtarzalną atmosferę, która potęguje niesamowite zmysłowe doznania podczas masażu. W czasie trwania zabiegu możesz się zrelaksować i poczuć, jak nagromadzone napięcie opuszcza Twoje ciało. Nasze dyplomowane masażystki z Bali w tym czasie zajmują się ciałem – intensywnie je rozciągają, rozcierają, ugniataj i gładzą. Używają do tego dłoni i przedramion, a także sprawdzonych technik, które opierają się na balansowaniu ciężarem ciała masażysty.

Zapisz się na prawdziwy masaż pochodzący z egzotycznej Indonezji. Podaruj bliskiej osobie niezwykły prezent, jakim jest masaż balijski. wySpa jest zlokalizowana w mieście Łódź naprzeciwko centrum handlowego Manufaktura – umów się na zabieg już dziś.

https://wyspalodz.pl/masaz/balijski/

Wybierz się w podróż z wySpą!

Nie często masz możliwość podróżowania do egzotycznych miejsc. Zawsze możesz jednak udać się na wyprawę do wySpy, gdzie czekają znawcy masażów wykonywanych różnymi technikami.

Jednym z najbardziej lubianych przez naszych klientów jest masaż balijski, który oddziałuje zarówno na ciało, jak i na ducha. Wywodzi się z samego serca Orientu, co oznacza, że łączy w sobie nie tylko dotyk, ale też elementy akupresury, aromaterapii, ajurwedy i refleksologii. Wiele z nich ma swoje początki w starożytności, co tylko dowodzi tego, jak bardzo dzisiaj potrzebujemy zbliżenia z naturą i powrotu do tego, co naturalnie przyjemne oraz bezpieczne.

wySpa – miejsce, w którym się zrelaksujesz

Nasze wnętrza są urządzone w taki sposób, abyś już po przekroczeniu progu wySpy poczuł się jak w pięknym, egzotycznym kraju pełnym oszałamiających zapachów i nastrojowych dźwięków. Nasi masażyści czekają na Ciebie w otoczeniu, które ma relaksować i pomagać w odcięciu się od świata zewnętrznego.

To właśnie dlatego mówimy, że zabiegi w naszym salonie są czymś znacznie więcej niż tylko masażami. To prawdziwe rytuały skoncentrowane holistycznie na ciele oraz duchu i trafnie odpowiadające na ich potrzeby. Poczujesz się zrelaksowany, odprężony, wypoczęty. A to jeszcze nie wszystko, bo wielu naszych klientów deklaruje, że po kilku seriach masażów odczuli złagodzenie dolegliwości bólowych oraz napięcia w organizmie.

Dlaczego warto umówić się na masaż?

Łódzka wySpa to miejsce stworzone z myślą o Tobie – będącym w ciągłym pośpiechu, odczuwającym stres, zmęczenie i znużenie codziennością. Masaż balijski okaże się skutecznym remedium na bolączki ciała i ducha, dlatego na pewno zechcesz go powtórzyć. Możesz wybrać całą serię zabiegów, odwiedzać nas regularnie, np. raz na dwa tygodnie lub wpadać wtedy, gdy masz potrzebę regeneracji. Sam lub w towarzystwie, bo masaże wykonujemy również dla par szukających sposobu na wspólne spędzenie czasu. Randka w SPA? Brzmi ekscytująco!

- Kup Voucher