Masaż Tajski gorącymi kamieniami

Lubisz ciepło, a kąpiel w wannie wypełnionej gorącą wodą to Twój sposób na relaks? Chcesz połączyć przyjemność masażu z uczuciem rozgrzania całego ciała? Skorzystaj z naszej oferty na profesjonalny masaż gorącymi kamieniami. W wySpie zadbamy o Twoje dobre samopoczucie – po zabiegu poczujesz odprężenie, a skumulowane napięcie opuści Twoje ciało.

image 01

Jak działa masaż kamieniami?

W medycynie naturalnej kamienie są cenione ze względu na działanie terapeutyczne. W czasach starożytnych masaż z ich użyciem był wykonywany w Indiach oraz stanowił nierozerwalną część kultury Majów. W terapii wykorzystuje się rozgrzane do 60C kamienie wykonane z bazaltu – zastygłej lawy wulkanicznej – o właściwościach terapeutycznych. Wyjątkowe cechy kamieni wulkanicznych sprawiają, że równomiernie i stopniowo oddają swoje ciepło.

image 02

Zalety masażu tajskiego

Masaż gorącymi kamieniami delikatnie rozgrzewa ciało. To świetna terapia w okresie jesienno-zimowym, która pomaga zwiększyć przepływ krwi i dotlenić tkanki. Masowanie kamieniami koi bóle kręgosłupa i stawów. Jeśli szukasz skutecznego zabiegu, który poprawi Twoje samopoczucie, ten masaż to doskonały wybór. wySpie dbamy o odpowiednią oprawę naszych zabiegów. Stworzyliśmy wyjątkowy rytuał – masaż kamieniami. Tajski, orientalny klimat podkreśla odpowiednia muzyka oraz subtelne światło świec.

Jeśli chcesz w przyjemny sposób rozgrzać swoje ciało lub podarować oryginalny prezent bliskiej osobie, wybierz masaż tajski gorącymi kamieniami. wySpa zaprasza panie i panów na zabiegi, które pozwalają zadbać o ciało i niosą odprężenie dla umysłu. Znajdziesz nas: Łódź naprzeciwko centrum handlowego Manufaktura.

Skorzystaj z innych masaży w wykonywanych w wySPA w Łodzi:

Masaż kobido Łódź

Masaż sportowy Łódź

Masaż balijski Łódź

Masaż szwedzki Łódź

Masaż lomi lomi Łódź

Masaż dla dwojga Łódź

Masaż płynną czekoladą Łódź

Masaż antycellulitowy Łódź

Masaż rozgrzewający Łódź

- Kup Voucher