Masaż antycellulitowy

Skuteczny masaż antycellulitowy Łódź

Walka z pomarańczową skórką może być wyczerpująca – głównie dlatego, że na efekty trzeba czekać miesiącami. Pilnujesz diety, pijesz wodę, ćwiczysz, stosujesz „cudowne” kosmetyki, a skóra na udach, brzuchu i pośladkach nadal jest pomarszczona? Masaż antycellulitowy to jedna z naszych najlepszych propozycji dla kobiet. Odpowiednia technika ugniatania, mocny dotyk skoncentrowany na problematycznych strefach pomagają w modelowaniu sylwetki, a także poprawiają samopoczucie!


Masaż antycellulitowy – zalety

Największą zaletą masażu antycellulitowego jest to, że świetnie wpływa na wygląd skóry. Działa dogłębnie, czyli poprawia ukrwienie tkanek, a także uelastycznia i pobudza do pracy naczynia krwionośne. W efekcie zmniejszają się obrzęki, a skóra staje się gładsza, bardziej promienna i lepiej napięta. Oprócz redukcji cellulitu, masaż pozytywnie wpływa na modelowanie linii sylwetki. To możliwe, ponieważ rozprawiamy się nie tylko z pomarszczoną skórą, ale też z nadprogramowymi kilogramami.

image 01

Przyjemny masaż antycellulitowy – Łódź WYSPA

Masaż antycellulitowy jest pogromcą pomarańczowej skórki, jednak podczas sesji w wySpie zadbamy też o Twoje dobre samopoczucie. Podczas wizyty poczujesz się zrelaksowana, a poprawie ulegnie nie tylko Twój   wygląd, ale też nastrój. Łódź – to tutaj nas znajdziesz!

image 02

Oferujemy

LIKWIDACJĘ POMARAŃCZOWEJ SKÓRKI

W połączeniu z odpowiednią dietą i ćwiczeniami, masaż antycellulitowy przynosi świetne efekty w postaci gładkiej skóry bez bruzd i wgłębień.

WYGŁADZENIE SKÓRY

Gładka skóra to Twoje marzenie? Głęboka stymulacja tkanek sprawia, że zaczynają one produkować kolagen i elastyn – niezbędne do ujędrnienia skóry na brzuchu, udach i pośladkach.

WYMODELOWANIE SYLWETKI

Redukcja nadprogramowych kilogramów przyczynia się do wymodelowania sylwetki, ze szczególnym zaznaczeniem wcięcia w talii i linii bioder.

REDUKCJĘ OBRZĘKÓW

Cellulit może nie tylko szpecić, ale też powodować dolegliwości bólowe. Likwidacja obrzęków na nogach to kolejna korzyść dla klientów poddających się masażowi w naszym salonie SPA.

- Kup Voucher