Zadbaj o siebie

Medycyna i kosmetologia

Chcesz zatrzymać proces starzenia się i jednocześnie zachować piękny, naturalny wygląd? Zależy Ci, aby usunąć niedoskonałości skóry i odzyskać dobre samopoczucie oraz pewność siebie? Skorzystaj ze specjalistycznej pomocy, jaką udostępnia nasza klinika medycyny estetycznej! W wySpie dbamy o komfort i dobre samopoczucie naszych pacjentów. Oferujemy zróżnicowane zabiegi skoncentrowane na osiągnięciu jak najlepszych rezultatów zdrowotnych i wizualnych. Przekonaj się już dziś, jak zmieni się Twoja skóra i wygląd pod wpływem działania nowoczesnych preparatów do pielęgnacji.


NOWOCZESNE ZABIEGI DLA TWOJEJ SKÓRY

Medycyna estetyczna zyskuje w Polsce coraz więcej zwolenników. W wySpie wszystkie zabiegi są wykonywane z wykorzystaniem zaawansowanych technologicznie i bezpiecznych urządzeń. Korzystamy również ze sprawdzonych preparatów, które mają spotęgować efekty i sprawić, że poczujesz się świetnie. Zależy nam, aby Twoja skóra stała się wyraźnie odżywiona, jędrna i pełna blasku. Oferujemy zabiegi z zastosowaniem toksyny botulinowej, wykorzystujemy również osocze bogatopłytkowe. Sięgamy po wypełniacze i stymulatory tkankowe, by rewitalizacja skóry przebiegła szybko i pomyślnie, a jej efekt spełnił Twoje oczekiwania.

Przekonaj się już dziś, jak skutecznie usuwamy w wySpie oznaki zmęczenia i upływu lat z Twojej twarzy i dekoltu.

Medycyna i kosmetologia

Konsultacje ze specjalistą

Zobacz więcej
Medycyna i kosmetologia

Medycyna estetyczna

Zobacz więcej
Medycyna i kosmetologia

Kosmetologia

Zobacz więcej
Medycyna i kosmetologia

Modelowanie sylwetki

Zobacz więcej
Medycyna i kosmetologia

Fizjoterapia

Zobacz więcej
Medycyna i kosmetologia

Laryngologia

Zobacz więcej
Medycyna i kosmetologia

Proktologia

Zobacz więcej
Medycyna i kosmetologia

Urologia

Zobacz więcej
Medycyna i kosmetologia

Dermatologia kliniczna i dermatochirurgia

Zobacz więcej

BOGATA OFERTA - KOSMETOLOGIA

Nasza klinika medycyny estetycznej zajmuje się również kosmetologią. Wykonujemy profesjonalne zabiegi, które mają przywrócić Twojej skórze piękno. Regularnie rozszerzamy ofertę naszych zabiegów, chcąc zapewnić Ci terapie znane w Europie Zachodniej i Stanach Zjednoczonych. U nas wykonasz zabieg cryolift, a także peelingi chemiczne. Specjalnie dla naszych pacjentów sięgamy również po pHformula – innowacyjny zabieg, który rozszerza działanie peelingów i pozwala na resurfacing skóry. Zapraszamy Cię do doskonale wyposażonego gabinetu, w którego zaciszu zlikwidujemy drobne lub większe mankamenty Twojego wyglądu, które uniemożliwiają Ci czerpanie radości z życia.

 

PROFESJONALIZM I BEZPIECZEŃSTWO

W wySpie przestrzegamy rygorystycznych standardów, aby zapewnić naszym pacjentom uczucie komfortu. Każdy zabieg poprzedzony jest konsultacją ze specjalistą, który oceni stan skóry pacjenta, obszar wskazany do poprawy oraz przeprowadza szczegółowy wywiad. Zabieg w wySpie odbywają się w asyście doświadczonego chirurga plastycznego, lekarza dermatologa lub kosmetolożek z doświadczeniem. Bezpieczeństwo i dobre samopoczucie naszych pacjentów ma dla nas najwyższą wartość na każdym etapie wykonywania zabiegów.

 

Odwiedź już dziś nasz ekskluzywny salon wySpa. Czekamy na Ciebie oraz Twoich bliskich, lokalizacja: Łódź naprzeciwko centrum handlowego Manufaktura

 

- Kup Voucher