Spektakularne efekty

Icone 2

Dzięki ekskluzywnemu, rozszerzonemu na skalę międzynarodową patentowi Roboderm®, ICONE 2 oferuje w pełni konfigurowalny zabieg odmładzania skóry i modelowania sylwetki. Roboderm® jest unikalną technologią na świecie zdolną do generowania Multi Mikropęcherzykowej Stymulacji (M.M.S.A.) za pomocą zestawu mikrootworów obecnych na powierzchni mikrostymulatorów znajdujących się w głowicach zabiegowych ICONE 2. Mikrostymulatory obracają się tam i z powrotem, precyzyjnie i skutecznie stymulując skórę na całej powierzchni, docierając do najmniejszych jej części i generując do 21 600 mikrostymulacji na minutę.

Działanie stymulujące odbywa się na 3 powierzchniach jednocześnie: 2 niezależne, zmotoryzowane mikrostymulatory, które poruszają się jednocześnie na tym samym obszarze, uzupełniając swoje działanie i generując gimnastykę tkankową z efektem ujędrniającym oraz 1 centralna komora umieszczona pomiędzy mikrostymulatorami, która oddziałuje dogłębniej na tkankę tłuszczową. Dlatego też technologia Roboderm® umożliwia potrojenie powierzchni stymulacji, uzyskując głębszą i bardziej efektywną stymulację skóry.

ICONE 2 jest w rzeczywistości technologią, która umożliwia dwuręczny symetryczny zabieg, pracując jednocześnie po obu stronach ciała. Rezultatem jest niezwykle dokładny, wielowymiarowy masaż leczonej powierzchni.

image 01

Zadbaj o swoje ciało po porodzie

ICONE 2 łączy ze sobą patent Roboderm® z energią biostymulującego lasera i światła LED, wywołując efekt fotochemiczny w tkankach i stymulując większą przepuszczalność błon komórkowych.

LASER
Fala 915 nm lasera diodowego przenika w głąb tkanki, gdzie jest silnie absorbowana przez lipidy w adipocytach. Powoduje to podwyższenie ich temperatury i w przyspieszenie procesu lipolizy.
Wpływ na tkanki:

 1. W naturalny sposób rozkłada komórki tłuszczowe do glicerolu i wolnych kwasów tłuszczowych.
 2. Redukuje cellulit poprzez zmniejszenie objętości adipocytów.
 3. Przyśpiesza metabolizm komórkowy.
 4. Przyśpiesza metabolizm.

Zalety:

 1. Nie niszczy błony komórek tłuszczowych, a jedynie redukuje w sposób znaczny i kontrolowany ich zawartość i objętość.
 2. Mocne działanie na głęboko zlokalizowany tłuszcz.
 3. Nie uszkadza sąsiednich tkanek i naczyń krwionośnych.
 4. Zabieg jest bezbolesny.

 

ŚWIATŁO LED

Światło o długości fali 650nm oddziałuje na fibroblasty i stymuluje produkcję kolagenu oraz elastyny. Wpływa również na przepuszczalność błony komórkowej adipocytów, powodując otwarcie porów w jej obrębie, co umożliwia odprowadzenie uwolnionego tłuszczu do układu limfatycznego bez uszkodzenia komórek.

Wpływ na tkanki:

 1. Stymuluje odbudowę komórkową poprzez produkcję kolagenu i elastyny.
 2. Poprawia mikrokrążenie krwi i dotlenia tkanki.
 3. Przyspiesza metabolizm komórkowy.
 4. Stymuluje pracę układu limfatycznego, zmniejsza obrzęki i stany zapalne.

Zalety:

 1. Minimalne ryzyko wystąpienia niepożądanych efektów ubocznych.
 2. Fototerapia LED 650 nm nie jest zabiegiem ablacyjnym w związku z czym nie powoduje uszkodzeń termicznych tkanek.
 3. Brak ograniczeń jeśli chodzi o fototyp skóry, możliwość wykonywania zabiegów o każdej porze roku.
 4. Po zabiegu pacjent od razu wraca do aktywnego trybu życia.
 5. Zabiegi są szybkie i efektywne.

 

Zabiegi ICONE 2 skierowane są do wszystkich kobiet i mężczyzn, którzy pragną znaleźć szybkie, skuteczne i nieinwazyjne rozwiązanie wielu problemów terapeutycznych i estetycznych bez ryzyka wystąpienia skutków ubocznych.

Do dyspozycji terapeuty przeznaczonych jest wiele programów w zależności od rodzaju cellulitu, skóry pacjenta, problemów naczyniowych i celu terapeutycznego. Każdy zabieg rozpoczyna się 20-minutowym programem bazowym na całe ciało z odpowiednio dobranym programem terapeutycznym z uwzględnieniem indywidualnych potrzeb pacjenta, stanu i kondycji jego skóry oraz rodzaju cellulitu (zastój wody, cellulit włóknisty, tłuszczowy, skóra naczyniowa, delikatna, luźna). Następnie stosujemy 10 minutowe programy lokalne (focus) , które ukierunkowane są na konkretny problem terapeutyczny pacjenta (redukcja złogów tłuszczowych, ujędrnianie skóry, redukcja cellulitu i wiele innych) i konkretną strefę zabiegową (ramiona, brzuch, plecy, wewnętrzna strona ud, pośladki, talia, nogi, łydki, dekolt, biust, twarz).

Łącznie mamy do dyspozycji 40 programów kosmetycznych dla kobiet 35 programów kosmetycznych dla mężczyzn oraz 16 programów medycznych.

 

ICONE 2 jest idealnym rozwiązaniem dla osób:

 • Z problemami naczyniowymi i obrzękami
 • Pragnących nadać swojej twarzy młody i zdrowy wygląd bez ingerencji chirurga
 • Bezskutecznie walczących z głęboko zlokalizowanym tłuszczem, trudnym do likwidacji za pomocą diety i ćwiczeń fizycznych
 • Przed i po zabiegach chirurgicznych
 • Mających bóle mięśni, bóle pleców i karku spowodowane nieprawidłową postawą ciała
 • Cierpiących na zaparcia
 • Kobiet po porodach
 • Uprawiających wyczynowo lub amatorsko sport
 • Które żyją intensywnie i oczekują masażu, który zregeneruje ich ciało i umysł
 • Mających problem z luźną skórą
 • Walczących z nadwagą i cellulitem
 • Po liposukcji
 • Mających blizny pooperacyjne i pooparzeniowe

Efekty:

 • poprawa wyglądu skóry
 • redukcja złogów tłuszczu
 • drenaż
 • ujędrnienie
 • remodeling
 • zapobieganie rozstępom
 • poprawa krążenia krwi
 • regeneracja tkanek
 • efekt push up
 • wzrost elastyczności skóry na biuście

 

BADANIA

Kliniczna i fizjologiczna ocena skuteczności i tolerancji technologii łączenia głowic zabiegowych urządzenia ICOONE Laser® była tematem badań, które przeprowadziła prof. Yana Alexandrovna Yutskovskaya w Klinice Yutskovskaya w Moskwie, w Rosji w lipcu 2018 roku. Cała seria zabiegowa obejmowała 10 zabiegów, wykonywanych 2-3 razy w tygodniu, przez okres 1 miesiąca. Moc i parametry zabiegowe dobierane były do potrzeb i odczuć pacjentek. W badaniu wzięło udział 10 kobiet w wieku od 35 do 50 lat. W celu weryfikacji rezultatów przeprowadzono pomiary obwodów i wagi, a także wykonano zdjęcia przed serią i po serii zabiegów. Ponadto każda z uczestniczek została poddana analizie jakości tkanek za pomocą urządzenia MultiScan Oxi, które bada zawartość tłuszczu, mięśni, tłuszczu wiscelarnego, wody w organizmie, w tym płynu wewnątrzkomórkowego i zewnątrzkomórkowego, monitoruje pracę serca, poziom stresu i zmęczenia, a także bada przewodnictwo nerwowo-mięśniowe w obrębie kręgosłupa.

Rezultat badania:

Wyniki przedstawiono za pomocą wykresów, które jednoznacznie wskazują, że u wszystkich uczestniczek badania zaobserwowano: zwiększenie elastyczności i tonifikacji skóry, utratę wagi i redukcję obrzęków, a w konsekwencji zmniejszenie objętości, zwłaszcza w obrębie talii i bioder. W badaniu za pomocą urządzenia MultiScan Oxi zauważono znaczną poprawę w mikrocyrkulacji w obrębie kończyn dolnych, a także obniżenie zawartości tłuszczu ogólnego i trzewnego.

Opinie i referencje

Na temat skuteczności zabiegu ICONE 2 często wypowiadają się znani lekarze, specjaliści z zakresu dermatologii, lekarze medycyny estetycznej oraz gwiazdy które chętnie poddają się zabiegom przy użyciu urządzenia ICONE 2 między innymi : Gwyneth Paltrow, Mariola Bojarska-Ferenc, Maja Sablewska, Anna Mucha, Maja Ostaszewska, Joanna Krupa i wiele innych…

 

 

Nazwa Cena
DRENAŻ (20 minut) 220 zł
FOCUS ( 10 minut ) 100 zł
TWARZ (30 minut) 230 zł
Strój do zabiegu 90 zł

PAKIET 5 ZABIEGÓW

Nazwa Cena
DRENAŻ + 1x FOCUS (30 minut) 1440 zł
DRENAŻ + 2x FOCUS (40 minut) 1665 zł
DRENAŻ + 3x FOCUS (50 minut) 1890 zł
DRENAŻ + 4x FOCUS (60 minut) 2115 zł

PAKIET 10 ZABIEGÓW

Nazwa Cena
DRENAŻ + 1x FOCUS (30 minut) 2560 zł
DRENAŻ + 2x FOCUS (40 minut) 2960 zł
DRENAŻ + 3x FOCUS (50 minut) 3200 zł
DRENAŻ + 4x FOCUS (60 minut) 3400 zł

PAKIET 15 ZABIEGÓW

Nazwa Cena
DRENAŻ + 1x FOCUS (30 minut) 3500 zł
DRENAŻ + 2x FOCUS (40 minut) 4000 zł
DRENAŻ + 3x FOCUS (50 minut) 4700 zł
DRENAŻ + 4x FOCUS (60 minut) 5100 zł
*przy wyborze pakietów strój zabiegowy gratis
- Kup Voucher