Skuteczne

Stymulatory tkankowe i kolagen

Dbasz o swoją skórę, poświęcasz jej uwagę, a mimo to obserwujesz pojawianie się zmarszczek? Zauważyłaś, że intensywna, domowa pielęgnacja to z wiekiem za mało, by twarz pozostała jędrna i gładka? W wySpie pomożemy Ci odzyskać witalność dzięki zabiegom z wykorzystaniem stymulatorów tkankowych. Już dziś umów się na konsultację ze specjalistą, który dokładnie oceni stan Twojej skóry, skalę problemu oraz zaproponuje najbardziej efektywne rozwiązanie.


NOWOCZESNY SPOSÓB NA ZMARSZCZKI

Stymulatory tkankowe to nowoczesne preparaty do iniekcji bogate w substancje aktywne. Stosuje się je, by odbudować struktury skóry oraz pobudzić ją do wytwarzania kolagenu i elastyny. Ilość kolagenu zmniejsza się wraz z wiekiem, dlatego świętując kolejne urodziny, możesz zaobserwować powolne przybywanie zmarszczek. To, jak szybko skóra zacznie się starzeć, jest zależne od wielu czynników, jednak zanieczyszczone powietrze, zła dieta, stres oraz szybkie tempo życia nie wpływają pozytywnie na Twoją cerę. Dlatego zachęcamy do odwiedzenia naszej klinki – czekamy na Ciebie w wySpie z pakietem profesjonalnych zabiegów, dzięki którym Twoja skóra odzyska piękny, promienny wygląd.

image 01

Obudź swoją skórę

W wySpie do każdego pacjenta podchodzimy indywidualnie. Działamy w zgodzie z najwyższymi standardami, dlatego nasze zabiegi są poprzedzone profesjonalną konsultacją. Zbadamy Twoją skórę i dobierzemy terapię w pełni dostosowaną do jej potrzeb. W naszej klinice medycyny estetycznej wykorzystujemy stymulatory tkankowe, by obudzić Twoją skórę do produkcji kolagenu. W efekcie skóra zaczyna się samodzielnie regenerować. To dlatego efekty iniekcji stymulatorami są trwałe, a twarz prezentuje się wyjątkowo naturalnie. Jeśli marzysz o młodzieńczym wyglądzie i skórze pełnej blasku, skorzystaj z oferty naszych zabiegów!

 

WYSOKA JAKOŚĆ W WYSPIE

Stworzyliśmy wyjątkowe miejsce na mapie Łodzi, w którym jakość ma największe znaczenie. Dlatego z dbałością urządziliśmy wnętrza naszej klinki i zadbaliśmy o profesjonalne wyposażenie każdego gabinetu. W wySpie możesz czuć się komfortowo i przez kilka godzin wypocząć. Poczuj się jak na ekskluzywnych wakacjach i wybierz pakiety zabiegów dla siebie. Oferujemy rewitalizujące wlewy dożylne, relaksacyjne masaże oraz nowoczesne zabiegi medycyny estetycznej . Po pobycie w wySpie odzyskasz radość życia i dobre samopoczucie! Już dziś umów się na wizytę i odkryj swoje piękno.

Zapraszamy do wySpy, gdzie panuje przyjemna atmosfera, a każdy pacjent znajduje się pod profesjonalną opieką naszego personelu. Czekamy na Ciebie, lokalizacja: Łódź naprzeciwko centrum handlowego Manufaktura.

 

Nazwa Ilość zabiegów Cena
PROFHILO –MOLEKUŁA MŁODOŚCI 1 ZABIEG 1100 zł
KURACJA 2 ZABIEGI 1800 zł
LINERASE –KOLAGEN TYPU I 1 ZABIEG 1000 zł
KURACJA 3 ZABIEGI 2500 zł
- Kup Voucher