Terapia przynosząca efekt

Mięsień żwacza

Masz dość psucia snu innym poprzez mimowolne zgrzytanie zębami? Martwisz się, że z powodu bruksizmu wkrótce czekają Cię kosztowne zabiegi stomatologiczne? Odwiedź naszą klinikę i zapisz się na zabieg z wykorzystaniem skutecznych substancji aktywnych. Leczenie bruksizmu – terapia, jaką proponujemy w naszej klinice, to innowacyjna metoda, która przynosi bardzo dobre rezultaty. Pacjenci szybko odczuwają poprawę związaną z rozluźnieniem szczęk, a ich bliscy mogą znów spać spokojnie. Zapraszamy na wizytę do naszej klinki.


SKUTECZNE LECZENIE BRUKSIZMU

W wySpie starannie planujemy naszą ofertę zabiegów, sięgając po najnowsze osiągnięcia medycyny estetycznej. Zależy nam, aby w naszej klinice pacjent miał dostęp do najskuteczniejszych metod leczenia, które spełniają międzynarodowe standardy. W wyniku działania polecanej przez naszych lekarzy substancji aktywnej mięśnie szczęk zostają rozluźnione, a nadmierny nacisk zniwelowany. Po miejscowym znieczuleniu preparat jest wprowadzany pod skórę pacjenta w dokładnie określone punkty. Leczenie jest skuteczne, ponieważ dawka stosowanej substancji jest za każdym razem dostosowywana do indywidualnych potrzeb. Nad komfortem i bezpieczeństwem pacjentów czuwają wykwalifikowane pielęgniarki.

image 01

Uwolnij się od bruksizmu

Zgrzytanie zębami to kłopotliwa dolegliwości, do której dochodzi w wyniku stresu. Przyczyną może być również waga zgryzu, a bruksizmu powodem, dla którego warto rozpocząć leczenie ortodontyczne. Pacjenci, którzy odwiedzają wySpę, szukają skutecznego sposobu na poprawę swojego samopoczucia i wyeliminowane dolegliwości. Po szczegółowej konsultacji ze specjalistą i przeprowadzeniu wywiadu zostają zakwalifikowani na zabieg, który odmienia ich życie. Jeśli chcesz odzyskać spokój i radość z życia, uwolnij się od bruksizmu w naszej klinice!

 

JAKOŚĆ I BEZPIECZEŃSTWO

Nasza klinka medycyny estetycznej to wyjątkowe miejsce na mapie Łodzi, w którym obowiązują wysokie standardy. Komfort naszych pacjentów ma dla nas ogromne znaczenie, dlatego wdrożyliśmy procedury, które mają pomóc nam utrzymać wysoką jakość obsługi. Dbamy, by pobyt w naszej klinice był dla pacjentów satysfakcjonujący, a rezultaty zabiegów spełniły oczekiwania. Dlatego współpracujemy wyłącznie z doświadczonymi specjalistami i zatrudniamy wykwalifikowany personel. Zapraszamy do wySpy również na inne zabiegi: relaksujące masaże oraz poprawiające sprawność fizyczną i intelektualną kroplówki.

Czekamy na Ciebie w wySpie, gdzie wykonamy dla Ciebie profesjonalne leczenie bruksizmu. Już dziś umów się na wizytę w naszej klinice medycyny estetycznej, lokalizacja: Łódź naprzeciwko centrum handlowego Manufaktura.

 

Okolica Cena
LECZENIE NADPOTLIWOŚCI od 1200 zł
1 OKOLICA 450 zł
2 OKOLICE 800 zł
3 OKOLICE 1100 zł
BRODA 300 zł
MIĘSIEŃ ŻWACZA 1000 zł
LECZENIE MIGRENY od 1000 zł
NOS –KRÓLICZE ZMARSZCZKI 300 zł
* Okolica = wybrany obszar zabiegowy (zmarszczki poprzeczne czoła, lwia zmarszczka, kurze łapki)
- Kup Voucher