Skuteczna i bezpieczna

Redukcja zmarszczek mimicznych

Marzysz o tym, by czas się zatrzymał, a Twoja skóra pozostała cudownie jędrna i gładka? Nie podobają Ci się pierwsze zmarszczki mimiczne, które pojawiły się na Twojej twarzy w zbyt młodym wieku? W wySpie pomożemy Ci odzyskać młodzieńczy wygląd i sprawimy, że Twoja twarz odzyska witalność. Umów się na zabieg leczenia zmarszczek z wykorzystaniem profesjonalnego wypełniacza. Sięgamy po aktywną substancję, której stosowanie pozwala zatrzymać czas i skutecznie opóźnia procesy starzenia. Dzisiaj możesz umówić się na profesjonalny zabieg w wySpie.


EFEKTYWNA PROFILAKTYKA

Boisz się, że z wiekiem Twoja twarz nie będzie dobrze wyglądała? Regularnie uzupełniasz zapasy kosmetyków przeciwzmarszczowych i stosujesz najnowsze produkty? Wybierz profesjonalny i skuteczny zabieg – umów się na profilaktyczne wypełnienie – który poprawi kondycję skóry na Twojej twarzy. Substancja aktywna może być z powodzeniem stosowana u osób w wieku 20 lat, które nie chcą czekać, aż pojawią się pierwsze zmarszczki. Wolisz działać szybko, zamiast decydować się na leczenie zmarszczek wokół oczu, ust, czy na czole? Skorzystaj z oferty naszej kliniki, by cieszyć się zadbanym i młodzieńczym wyglądem jak najdłużej.

image 01

ZREDUKUJ ZMARSZCZKI DZIĘKI NATURALNYM WYPEŁNIACZOM

Powstawanie zmarszczek mimicznych jest sprawą indywidualną, na którą ma wpływ wiele czynników. Jeśli jesteś w grupie szczęśliwców o bogatej ekspresji twarzy i suchej skórze, bruzdy mogą pojawić się u Ciebie wcześniej niż u Twoich rówieśników. Jeśli czujesz niezadowolenie, gdy patrzysz w lustro, możesz bezinwazyjnie poprawić wygląd swojej twarzy. Skorzystaj z profesjonalnych zabiegów, by cieszyć się pięknym wyglądem. W wySpie oferujemy leczenie zmarszczek wokół oczu – popularnych kurzych łapek, leczenie zmarszczek wokół ust, które u wielu naszych pacjentek są przyczyną kompleksów oraz leczenie zmarszczek na czole. Umów się na wizytę, pomożemy Ci uwolnić się od kompleksów i poczuć się atrakcyjnie.

 

PERFEKCJA I PROFESJONALIZM

W wySpie współpracujemy z doświadczonymi specjalistami, którzy dbają o zdrowie i dobre samopoczucie pacjentów na każdym etapie trwania zabiegu. Przed rozpoczęciem leczenia przeprowadzamy również szczegółowy wywiad – konsultację ze specjalistą, który ma celu rozpoznanie skali problemu oraz eliminację ewentualnych przeciwskazań. Nasza klinika medycyny estetycznej to miejsce, w którym otrzymasz fachową pomoc oraz zrelaksujesz się w czasie trwania zabiegów. Polecamy również nasze masaże i wlewy dożylne, dzięki którym zadbasz o kondycję swojego ciała oraz uwolnisz nagromadzone w nim napięcia. Odzyskaj młodzieńczy wygląd oraz popraw swoją witalność, dzięki wizycie w wySpie. Czekamy na Ciebie!

Umów się już dzisiaj do naszej klinki. Odwiedź wyjątkowe miejsce, jakim bez wątpienia jest wySpa, lokalizacja: Łódź naprzeciwko centrum handlowego Manufaktura.

 

Okolica Cena
LECZENIE NADPOTLIWOŚCI od 1200 zł
1 OKOLICA 450 zł
2 OKOLICE 800 zł
3 OKOLICE 1100 zł
BRODA 300 zł
MIĘSIEŃ ŻWACZA 1000 zł
LECZENIE MIGRENY od 1000 zł
NOS –KRÓLICZE ZMARSZCZKI 300 zł
* Okolica = wybrany obszar zabiegowy (zmarszczki poprzeczne czoła, lwia zmarszczka, kurze łapki)
- Kup Voucher