Masaż Sportowy

Szukasz skutecznego sposobu, by wspomóc swój organizm przed wysiłkiem fizycznym? Interesują Cię zabiegi, które zwalczają objawy przetrenowania i pomagają w zapobieganiu kontuzjom? W wySpie przygotowaliśmy ofertę masażu sportowego dla pań i panów zawodowych sportowców i amatorów.


MASAŻ SPORTOWY ŁÓDŹ – ZALETY

Potraktuj zabieg masażu sportowego, jako element odnowy biologicznej Twojego ciała. Jeśli regularnie trenujesz lub przygotowujesz się do zawodów doskonale wiesz, jak ważne jest utrzymanie organizmu w dobrej kondycji i zadbanie o relaks ciała. Prawidłowo dobrany i wykonany masaż sportowy pozwoli Ci lepiej przygotować się do wysiłku fizycznego, poprawić swoją wyniki. Dzięki niemu szybciej odzyskasz pełną sprawność i wrócisz do aktywności fizycznej po urazach. Zabieg zwiększy również siłę i masę Twoich mięśni oraz usprawni ich proces naprawczy.

image 01

Indywidualny masaż sportowy – Łódź wySpa

Każdy masaż poprzedzamy konsultacją, na której określamy: cele, oczekiwania oraz indywidualne predyspozycje klientów. Możesz mieć pewność, że dobierzemy najlepszy dla Ciebie rodzaj masażu sportowego!

image 02

Oferujemy

MASAŻ PRZED ZAWODAMI.

Jego celem jest jednoczesne wzmocnienie i rozluźnienie mięśni. Jest to najdelikatniejszy z masaży sportowych, który ma pomóc Ci osiągnąć lepsze wyniki. Najczęściej umawiamy się na niego z klientem na 2 dni przed planowanymi zawodami.

 

MASAŻ RESTYTUCYJNY.

Stosujemy go w trakcie trwania zawodów, by rozluźnić Twoje mięśnie, poprawić krążenie krwi i przyspieszyć przemianę materii. Technika tego masażu opiera się głównie na rozcieraniu i ugniataniu miejsc wymagających szybkiej regeneracji.

 

MASAŻ KONDYCYJNY.

Wykonujemy go w czasie wolnym od startów w zawodach. Przyjdź do nas, by w okresie zmniejszonej intensywności treningowej podtrzymać dobrą kondycję i zachować elastyczność całego ciała.

 

MASAŻ TRENINGOWY.

Stosujemy go w praktyce sportowej w okresie treningów. Umów się na ten masaż, by udoskonalić swoją sprawność fizyczną i psychiczną, a przede wszystkim utrzymać formę sportową. Zabieg pomoże również w szybkim usunięciu zmęczenia i sprawi, że regeneracji sił po wysiłku fizycznym będzie efektywniejsza. Dla osiągnięcia jak najlepszych efektów masaż treningowy wykonujemy po około 5-ciu godzinach od zakończenia treningu.

Odwiedź naszą WySpę i przekonaj się, jak możesz usprawnić swoje ciało. Zapisz się na profesjonalny masaż sportowy. Łódź naprzeciwko Centrum Handlowego Manufaktura – czekamy na Ciebie!

Uwzględnij masaż w planie treningowych

Wielu sportowców trenuje, zapominając przy tym o czasie potrzebnym na regenerację i odpoczynek. Jest on jednak niezbędny dla zoptymalizowania wyników i poprawienia wydajności ćwiczeń. Warto zatem uwzględnić go w swoim planie treningowym, a następnie znaleźć miejsce, w którym oddasz się w ręce profesjonalisty.

wySpa to salon na mapie Łodzi, gdzie czekają doświadczeni masażyści znający techniki masażu sportowego i wykorzystujący go w różnych zabiegach – zarówno przed, jak i po zawodach czy treningach. Chętnie opracujemy dla Ciebie spersonalizowany plan, bo rozumiemy znaczenie indywidualnego podejścia w przygotowaniu do zawodów czy regeneracji po wyczerpujących ćwiczeniach.

Co daje masaż sportowcom?

Korzyści, jakie daje sportowcom masaż są nie do przecenienia. Aby osiągnąć je wszystkie, warto znaleźć specjalistę, który należy się Tobą zaopiekuje. Być może w swojej sportowej karierze doświadczyłeś kontuzji lub przetrenowania i dopiero wracasz do sprawności. A może potrzebujesz planu, który umożliwi Ci optymalizację treningów oraz osiąganie jak najlepszych rezultatów. Masażyści z wySpy czekają na Ciebie w każdej sytuacji!

W zależności od tego, na jaki rodzaj masażu sportowego się zdecydujesz, możesz oczekiwać:

  • wzmocnienia i rozluźnienia spiętych, osłabionych wysiłkiem mięśni,
  • rozluźnienia mięśni w celu przyspieszenia ich regeneracji,
  • podtrzymania dobrej kondycji i zwiększenia elastyczności całego ciała,
  • udoskonalenia sprawności fizycznej i psychicznej oraz utrzymania sportowej formy.

Masaż sportowy to zabieg, którego beneficjentem może być każdy trenujący – bez względu na to, w jakiej dyscyplinie się specjalizujesz, ile masz lat, jaki jest Twój sposób zaawansowania, czy ćwiczysz zawodowo, czy amatorsko. To ważnym element wzmacniający organizm oraz regenerujący go po intensywnych przygotowaniach czy zawodach.

Zapraszamy na konsultacje w wySpie, bo to od nich rozpoczynamy współpracę z naszymi sportowcami. Chcemy poznać Twoje oczekiwania, potrzeby, ewentualne ograniczenia i cele. Sami chętnie podpowiemy najlepsze formy masażów sportowych do przetestowania.

Skorzystaj z innych masaży w wykonywanych w wySPA w Łodzi:

Masaż kobido Łódź

Masaż sportowy Łódź

Masaż balijski Łódź

Masaż szwedzki Łódź

Masaż lomi lomi Łódź

Masaż kamieniami tajskimi Łódź

Masaż płynną czekoladą Łódź

Masaż antycellulitowy Łódź

Masaż rozgrzewający Łódź

- Kup Voucher