Masaż Sportowy

Szukasz skutecznego sposobu, by wspomóc swój organizm przed wysiłkiem fizycznym? Interesują Cię zabiegi, które zwalczają objawy przetrenowania i pomagają w zapobieganiu kontuzjom? W wySpie przygotowaliśmy ofertę masażu sportowego dla pań i panów zawodowych sportowców i amatorów.


MASAŻ SPORTOWY – ZALETY

Potraktuj zabieg masażu sportowego, jako element odnowy biologicznej Twojego ciała. Jeśli regularnie trenujesz lub przygotowujesz się do zawodów doskonale wiesz, jak ważne jest utrzymanie organizmu w dobrej kondycji i zadbanie o relaks ciała. Prawidłowo dobrany i wykonany masaż sportowy pozwoli Ci lepiej przygotować się do wysiłku fizycznego, poprawić swoją wyniki. Dzięki niemu szybciej odzyskasz pełną sprawność i wrócisz do aktywności fizycznej po urazach. Zabieg zwiększy również siłę i masę Twoich mięśni oraz usprawni ich proces naprawczy.

image 01

Indywidualny masaż sportowy – Łódź wySpa

Każdy masaż poprzedzamy konsultacją, na której określamy: cele, oczekiwania oraz indywidualne predyspozycje klientów. Możesz mieć pewność, że dobierzemy najlepszy dla Ciebie rodzaj masażu sportowego!

image 02

Oferujemy

MASAŻ PRZED ZAWODAMI.
Jego celem jest jednoczesne wzmocnienie i rozluźnienie mięśni. Jest to najdelikatniejszy z masaży sportowych, który ma pomóc Ci osiągnąć lepsze wyniki. Najczęściej umawiamy się na niego z klientem na 2 dni przed planowanymi zawodami.

 

MASAŻ RESTYTUCYJNY.
Stosujemy go w trakcie trwania zawodów, by rozluźnić Twoje mięśnie, poprawić krążenie krwi i przyspieszyć przemianę materii. Technika tego masażu opiera się głównie na rozcieraniu i ugniataniu miejsc wymagających szybkiej regeneracji.

 

MASAŻ KONDYCYJNY.
Wykonujemy go w czasie wolnym od startów w zawodach. Przyjdź do nas, by w okresie zmniejszonej intensywności treningowej podtrzymać dobrą kondycję i zachować elastyczność całego ciała.

 

MASAŻ TRENINGOWY.
Stosujemy go w praktyce sportowej w okresie treningów. Umów się na ten masaż, by udoskonalić swoją sprawność fizyczną i psychiczną, a przede wszystkim utrzymać formę sportową. Zabieg pomoże również w szybkim usunięciu zmęczenia i sprawi, że regeneracji sił po wysiłku fizycznym będzie efektywniejsza. Dla osiągnięcia jak najlepszych efektów masaż treningowy wykonujemy po około 5-ciu godzinach od zakończenia treningu.

 

Odwiedź naszą WySpę i przekonaj się, jak możesz usprawnić swoje ciało. Zapisz się na profesjonalny masaż sportowy. Łódź naprzeciwko Centrum Handlowego Manufaktura – czekamy na Ciebie!

 

CzasCena
40 min160 zł
60 min200 zł
90 min240 zł
120 min300 zł