Szybka pomoc po spożyciu alkoholu

Kroplówka antykac

Na przyjęciu trochę za dużo wypiłaś i źle się czujesz – masz mdłości i zawroty głowy? A może masz za sobą intensywny weekend lub urlop i Twój organizm stanowczo potrzebuje regeneracji? Zgłoś się do nas! W wySpie proponujemy efektywny detox alkoholowy – kroplówkę AntyKac. Dzięki niej zminimalizujesz negatywne skutki spożycia alkoholu. Jeśli balowanie do białego rana to Twój sposób na relaks, wlewy dożylne szybko postawią Twój organizm na nogi. Zobacz, jakie rewelacyjne efekty przynosi kroplówka na kaca i zapomnij o złym samopoczuciu!

image 01
Wysoka skuteczność

SKŁAD

  • Elektrolity 500 ml.
  • Glutation
  • Witamina C 2500 mg. (bardzo duża dawka )
  • Wit amina B1
  • Witamina B6
  • Magnez
  • Hepa regen
  • Solcoseryl (podwójna dawka )
image 02
kroplówka ikona 01
Na co działa kroplówka?

Kroplówka podawana po spożyciu alkoholu skutecznie odtruje Twój organizm i przyniesie ulgę w złym samopoczuciu. Koniec z mdłościami, zawrotami głowy i całym dniem w łóżku. Źle się czujesz po imprezie? Umów się do naszego salonu – w wySpie zadbamy o Twoje zdrowie i komfort. Z nami szybko wrócić do formy.

kroplówka ikona 02
Kiedy zaczyna działać?

Płyny oraz substancje odżywcze, które są dostarczane za pośrednictwem wlewów dożylnych bezpośrednio do krwioobiegu, działają bardzo szybko. Poczujesz się lepiej już po kilkunastu minutach!

kroplówka ikona 03
Najwyższa jakość

Dostępne w wySpie kroplówki są przez nas nabywane wyłącznie w sprawdzonych aptekach oraz współpracujących hurtowniach. Gwarancja 100% jakości w każdej kropli.

kroplówka ikona 04
Przyswajalność

Witaminy i minerały zawarte w kroplówkach są przez organizm przyswajane zdecydowanie szybciej niż tradycyjne suplementy. Wysoka absorpcja dobroczynnych substancji zapewnia natychmiastowy efekt.

image 03

Jeśli szukasz skutecznego sposobu, by wrócić do formy po nadmiernym spożyciu alkoholu, całonocnym szaleństwie lub udanym wyjeździe integracyjnym, w wySpie oferujemy specjalistyczną terapię dożylną. Sprawdź, jak szybko poprawi się Twoje samopoczucie i skorzystaj ze starannie skomponowanej kroplówki na kaca.
Zapraszamy do wySpy – znajdziesz nas w mieście Łódź w sąsiedztwie centrum handlowego Manufaktura.

 

Podanie:
Dożylne, bezpośrednie do krwiobiegu przy zachowaniu standardów medycznych.

 

Dodatkowe informacje:
Po indywidualnej konsultacji medycznej możemy na Twoje życzenie, zmodyfikować podstawowy skład kroplówki – zwiększyć dawkę poszczególnych składników lub dodać inne preparaty, dzięki którym szybciej odzyskasz energię do działania.

Cena 230 zł Umów wizytę
- Kup Voucher