Olejek mleczny i kokosowy

Chcesz podarować bliskiej osobie wyjątkowy prezent? A może marzysz o chwili tylko dla siebie? Zapraszamy do wySpy, gdzie czekają na Ciebie nasze wykwalifikowane balijskie masażystki oraz wspaniałe zabiegi dla ciała i dla duszy. Masaż cudownymi olejkami: mlecznym i kokosowym to prawdziwa uczta dla Twoich zmysłów. To zabieg realizowany w duchu aromaterapii – uwolnione olejki wypełniają całe pomieszczenie i pomagają się odprężyć.

image 01

Jak wykonujemy masaż olejkami?

Przed rozpoczęciem właściwej części zabiegu nasza masażystka przygotowuje Twoje ciało. Poprzez delikatne głaskanie, ugniatanie i rozcieranie usuwa nagromadzone napięcie i pomaga Ci się rozluźnić. Następnie sięga po wysokiej jakości olejki, które są prawdziwą bombą witaminową. Wciera je w Twoją skórę kolistymi ruchami, skupiając się na miejscach na ciele, które wymagają najwięcej uważności. To wspaniały zabieg o dobroczynnym wpływie na skórę i samopoczucie.

image 02

Jak działają olejki mleczny i kokosowy?

Olejek mleczny doskonale wzmacnia barierę lipidową Twojej skóry. Nawilża nawet bardzo suchą i problematyczną skórę. Wspiera w łagodzeniu objawów jej atopowego zapalenia. Skutecznie zmniejsza uczucie ściągnięcia i sprawia, że skóra staje się miękka. Olejek kokosowy to natomiast prawdziwe bogactwo witamin i minerałów. Zawiera kwasy tłuszczowe oraz witaminy A i C, które odżywiają skórę oraz hamują proces starzenia. Połączenie tych dwóch olejków sprawia, że masaż staje się rewelacyjnym zabiegiem, który wzmacnia skórę i pozostawia ją miękką i gładką. To idealny wybór, jeśli potrzebujesz maksymalnego ukojenia i nawilżenia.

Umów już dziś termin na masaż w naszym salonie wySpa. Łódź naprzeciwko centrum handlowego Manufaktura – znajdziesz nas na parterze w nowoczesnym budynku przy ulicy Drewnowskiej.

 

Czas Cena
40 min 169 zł
60 min 209 zł
90 min 289 zł
120 min 379 zł

 

KOKOS

Czas Cena
40 min 169 zł
60 min 209 zł
90 min 289 zł
120 min 379 zł
- Kup Voucher