Uwolnij swoje ciało

Kinezytaping

Cierpisz na dolegliwości bólowe kręgosłupa, kolan lub barków? Jesteś po operacji i chcesz szybko wrócić do formy? A może aktywnie trenujesz i chcesz poprawić swoje osiągnięcia? W wySpie wykonujemy profesjonalne zabiegi, które szybki przywrócą Ci sprawność i pozwolą cieszyć się zdrowym ciałem. Odwiedź naszą klinikę, jeśli cierpisz na jakiekolwiek dolegliwości bólowe i potrzebujesz wsparcia specjalistów. Przekonaj się, że kinesiotapig to skuteczna metoda w walce z bólem.


CUDOWNA MOC PLASTRÓW

Kinesiotapig to metoda walki z bólem opracowana przez japońskiego naukowca dr. Kenzo Kase. Polega na naklejaniu plastrów dynamicznych, które tworzą na powierzchni skóry pofałdowania i w ten sposób zwiększają przestrzeń między powięzią a skórą właściwą. Takie działanie sprawia, że skóra jest delikatnie naciągana, dlatego podczas noszenia plastrów następuje poprawa mikrokrążenia oraz przepływu limfy. Dzięki temu krwiaki lepiej się wchłaniają, dochodzi również do zmniejszenia obrzęków i stanów zapalnych. Kinesiotaping wspomaga również pracę mięśni i poprawia zakres ruchu, dlatego po taśmy sięgają chętnie sportowcy w okresie treningowym.

image 01

Praca z ciałem w wySpie

W naszej klinice pracujemy z pacjentami, dążąc do poprawy ich samopoczucia oraz stanu zdrowia. Wszystkie zabiegi są wykonywane przez doświadczonych specjalistów. W kinesiotapingu najważniejszy jest sposób oraz miejsce naklejenia plastrów, dlatego tę czynność wykonuje doświadczony fizjoterapeuta. Przed przystąpieniem do działania, przeprowadzamy wywiad, który ma na celu zaproponowanie najlepszego zabiegu na Twoje schorzenie oraz wyeliminowanie ewentualnych przeciwskazań. Skorzystaj z naszych zabiegów, by poczuć się dobrze i uwolnić swoje ciało od bólu. Nad Twoim komfortem będzie sprawował pieczę również doświadczony personel medyczny. Dzięki empatii i zaangażowaniu pielęgniarek w doskonale wyposażonym gabinecie zabiegowym. zrelaksujesz się i odpoczniesz od codzienności

 

JAKOŚĆ I PROFESJONALIZM

WySpa to wyjątkowe miejsce na mapie Łodzi. Stworzyliśmy profesjonalną klinikę, w której wspieramy pacjentów po urazach oraz osoby cierpiące z powodu schorzeń i bólu. Nasi specjaliści z szacunkiem i zaangażowaniem podchodzą do podopiecznych w różnym wieku, a ich empatyczna troska sprawia, że pacjenci chętnie wracają do wySpy. Przekonaj się, jak miła atmosfera panuje w naszej klinice i umów na kilka zabiegów, które pomogą Ci odzyskać sprawność oraz dobre samopoczucie. Oferujemy relaksujące masaże oraz rewitalizujące kroplówki. Klinika została przez nas starannie zaprojektowana i doskonale wyposażona – jakość i komfort pacjentów stawiamy na pierwszym miejscu. Zapraszamy do nowoczesnych gabinetów, w których pracujemy z najnowszym sprzętem, Twój pobyt w wySpie to będzie chwila niezapomnianego relaksu. Podaruj sobie przyjemność, na jaką zasługujesz!

Czekamy na Ciebie w wySpie, lokalizacja: Łódź naprzeciwko centrum handlowego Manufaktura.

- Kup Voucher