Pomoc w walce z bólem

Suche igłowanie

Masz dość bólu, który odczuwasz w całym ciele? Marzysz o chwili, gdy normalne życie i swobodny ruch znowu staną się możliwe? Zapisz się do wySpy – czekamy na Ciebie w profesjonalnymi zabiegami fizjoterapeutycznymi, które uwolnią Twoje ciało od bólu i jednocześnie wpłyną na poprawę Twojego samopoczucia. Umów się na suche igłowanie i odzyskaj swobodę działania. Przekonaj się, jak skuteczny jest nasz zespół specjalistów i ciesz się dobrym zdrowiem przez długie lata!


PROFESJONALNY ZABIEG – IGŁOTERAPIA SUCHA

Na skutek chronicznego stresu odczuwasz nieustanne napięcie w ciele? Masz ochotę nie wstawać z łóżka, bo ból utrudnia Ci wykonywanie nawet najbardziej podstawowych czynności? Sprawdź ofertę wySpy – wykonujemy między innymi: Igłowanie na sucho. To zabieg fizjoterapeutyczny, któremu poddasz się w naszej klinice pod okiem doświadczonego fizjoterapeuty. Miejsca na Twoim ciele, które są zbyt bolesne i tkliwe, by poddać je efektywnej terapii manualnej, mogą zostać wyleczone za pomocą suchego igłowania. Wszystko za sprawą impulsów, które są wysyłane od punktu z wbitą igłą przez rdzeń kręgowy, aż do włókien mięśniowych napiętego pasma. Lokalny skurcz mięśniowy, który jest konsekwencją wbicia igły, zmniejsza napięcie i jednocześnie prowadzi do rozluźnienia napiętego mięśnia – tak działa suche igłowanie. Cena zabiegu jest zależna od ilości wykorzystanych igieł. Przekonaj się na własnej skórze, jak świetne efekty wypracujesz, oddając się w ręce naszych specjalistów!

image 01

Skuteczna pomoc, gdy odczuwasz ból

Gdy Twoje ciało jest nadmiernie przeciążone lub dochodzi do powstawania zmian zwyrodnieniowych stawów, możesz odczuwać nieprzyjemny ból. Takie czynniki jak: stres, przemęczenie i niedobór witamin i składników odżywczych prowadzą do powstawania punków spustowych. By uwolnić napięcie, fizjoterapeuta sięga po igły, które umieszcza pod skórą pacjenta w ściśle wyznaczonych przez siebie miejscach. Dlatego tak ważne jest, by zabieg suchego igłowania przeprowadzał doświadczony specjalista. Igłowanie może okazać się dużym wsparciem również wtedy, gdy cierpisz na zespół bolesnego barku, towarzyszy Ci stan zapalny rozcięgna podeszwowego, borykasz się z napięciowymi bólami głowy lub chorujesz na zespół cieśni nadgarstka, czy masz stwierdzony łokieć tenisisty. W takich sytuacjach, gdy terapia manualna nie sprawdza się – jest nieefektywna, zabieg suchego igłowania to doskonały wybór.

 

BEZPIECZEŃSTWO I DOŚWIADCZENIE

Zanim otrzymasz od nas listę konkretnych zabiegów, które uwolnią Twoje ciało od bólu i sprawią, że znowu zaczniesz cieszyć się życiem, przeprowadzimy profesjonalną konsultację medyczną. Spotkanie ze specjalistą w wySpie ma na celu wyeliminowanie ewentualnych przeciwwskazań i jest jedynym ze standardów obowiązujących w naszej klinice. Nad dobrym samopoczuciem pacjentów czuwa zespół doświadczonych pielęgniarek, a wszystkie zabiegi są przeprowadzane w miłej i kameralnej atmosferze doskonale wyposażonych gabinetów.

Zapraszamy do wySpy, gdzie skutecznie uwolnimy Twoje ciało od bólu. Znajdziesz nas: Łódź naprzeciwko centrum handlowego Manufaktura.

- Kup Voucher