Zadbaj o swoje ciało

Rehabilitacja/Terapia manualna z pacjentem

Chcesz odzyskać pełnię sprawności ruchowej i zatrzymać upływ czasu, przez który nie możesz w pełni cieszyć się jesienią życia? Masz wrażenie, że pogorszyła się praca twoich stawów, a Twoje ciało potrzebuje coraz więcej troski i świadomego dotyku? Umów się na wizytę w naszej klinice, gdzie z zaangażowaniem dbamy o zdrowie i dobre samopoczucie pacjentów w każdym wieku. Rozumiemy potrzeby osób po 50. i 60. roku życia oraz seniorów, u których problemy z ciałem znacznie ograniczają codzienną samodzielność. Po rehabilitacji/ terapii manualnej w wySpie na pewno poczujesz się lepiej! Zobacz, jak nasze zabiegi doskonale wpłyną na Twoje zdrowie i samopoczucie.


POMOC DLA TWOJEGO CIAŁA

Cierpisz na bóle kręgosłupa? Jesteś osobą aktywną, która kocha sport, ale Twoje stawy regularnie dają o sobie znać? Przekonaj się, jak świetną formą pomocy jest odpowiednio przeprowadzona terapia manualna! Terapeuta będzie oddziaływał swoimi dłońmi i odpowiednio dopasowaną techniką masażu na całe Twoje ciało, by uwolnić je od napięć i zlikwidować bezpośrednie źródło bólu. To bardzo efektywny zabieg, który może przynieść Ci ulgę w bólu kręgosłupa we wszystkich jego odcinkach. Jeśli masz dość brania leków przeciwbólowych i życia z bólem, umów się do wySpy na efektywną terapię manualną.

image 01

Wykwalifikowana kadra

wySpa to wyjątkowe miejsce na mapie Łodzi. Łączymy wszystkie zalety salonu SPA i klinki medycyny estetycznej. Współpracujemy z wybitnymi specjalistami, a na co dzień korzystamy z usług doświadczonego personelu medycznego. Gdyby nie ludzie, którzy tworzą wySpę, nie udałoby się stworzyć kliniki tak ukierunkowanej na rozwój i innowacje. Dzięki zaangażowaniu naszych specjalistów wciąż wzbogacamy naszą ofertę o nowe zabiegi – chcemy pomagać jak największej liczbie pacjentów odzyskać sprawność fizyczną i znów cieszyć się wszystkimi radościami życia.

 

JAKOŚĆ I BEZPIECZEŃSTWO

Chcąc zapewnić naszym pacjentom optymalny komfort, zadbaliśmy o wyposażenie i wystrój naszej klinki. Na pacjentów czekają nowoczesne urządzenia i sprzęty oraz przytulne gabinety. wySpa działa zgodnie z zachodnioeuropejskimi standardami, dlatego bezpieczeństwo jest traktowane w naszej klinice jako najwyższy priorytet. Dbamy, by każdy pacjent czuł się komfortowo, a zabiegi były przeprowadzane w przyjemnej atmosferze. Pobyt w wySpie to doskonały czas na relaks – zatroszcz się o siebie i daj odpocząć swojemu ciału. Czekamy na Ciebie w naszej klinice!

Już dziś umów się na swoją pierwszą wizytę w wySpie, lokalizacja: Łódź, naprzeciwko centrum handlowego Manufaktura.

- Kup Voucher