Szybki powrót do formy

Bańka chińska

Odczuwasz niemoc w ciele, bo dawne kontuzje dają o sobie znać? Cierpisz z powodu zmian zwyrodnieniowych, które utrudniają Ci normalne funkcjonowanie? Umów się na wizytę w wySpie i popraw jakość swojego życia! Polecamy naszym pacjentom różne terapie, które pomagają im odzyskać zdrowie. Zabieg z użyciem bańki chińskiej to świetny sposób na powrót do pełnej sprawności – przekonaj się o wysokiej skuteczności tej metody leczenia.


SKUTECZNA TERAPIA BAŃKĄ CHIŃSKĄ

Przed rozpoczęciem zabiegu fizjoterapeuta bada tkliwość szlaków napięciowych poprzez umiejętny dotyk. Robi to, aby dokładnie wiedzieć, gdzie jest zlokalizowane napięcie w ciele i w które miejsca przyłożyć bańkę, by zabieg był najbardziej efektywny. Umiejętny masaż pomaga usunąć tkliwość, a także pomaga pacjentowi się rozluźnić. Na początku zabiegu mogą towarzyszyć Ci mało przyjemne odczucia takie jak: ciągnięcie, szarpanie, ale z czasem zrelaksujesz się i poczujesz, jak nagromadzone napięcie uwalnia Twoje ciało. Zauważysz również poprawę mobilności w stawach – zwiększy się zakres ruchu. Jeśli borykasz się z konsekwencją nieleczonych urazów po zbyt intensywnych treningach, zabieg z użyciem bańki chińskiej jest dla Ciebie!

image 01

Wysoka jakość zabiegów

Wszystkie zabiegi, które wykonujemy w wySpie, spełniają rygorystyczne standard. Wykorzystujemy nowoczesne urządzenia oraz specjalistyczne preparaty. Terapie w naszej klinice są zlecane dopiero po przeprowadzeniu konsultacji ze specjalistą. W czasie rozmowy zbierany jest dokładny wywiad, by zaproponować najbardziej efektywną metodę działania. Wszystkie zabiegi fizjoterapeutyczne w wySpie są wykonywane przez doświadczonego fizjoterapeutę – możesz mieć pewność, że Twoje zdrowie znajduje się w odpowiednich rękach!

 

JAKOŚĆ I BEZPIECZEŃSTWO

W wySpie na pierwszym miejscu stawiamy zdrowie i komfort naszych pacjentów. Dlatego współpracujemy wyłącznie z wykwalifikowanymi lekarzami, opracowaliśmy własne, rygorystyczne standardy, a nad bezpieczeństwem pacjentów pieczę sprawuje wykwalifikowany personel medyczny. Doświadczone pielęgniarki dbają również o komfort naszych podopiecznych. Wyspa to miejsce, w którym możesz odpocząć i oderwać się od codziennego pędu. Odwiedź nas na masaż bańką chińską lub inny masaż, który pozwoli Ci się relaksować i cieszyć dobrym samopoczuciem.

Czekamy na Ciebie w wySpie, lokalizacja: Łódź naprzeciwko centrum handlowego Manufaktura.

- Kup Voucher