W walce o piękną sylwetkę

Drenaż limfatyczny

Chcesz poprawić skuteczność innych zabiegów medycyny estetycznej lub chirurgii? Zależy Ci, aby uzyskać piękną sylwetkę i jednocześnie cieszyć się doskonałym samopoczuciem? Umów się na profesjonalny drenaż limfatyczny, dzięki któremu poczujesz się świetnie! W wySpie przeprowadzamy zabiegi, które mają poprawić Twój wygląd oraz pomóc Ci w walce z kompleksami na jego tle. Oddaj się w ręce naszego doświadczonego personelu medycznego i ciesz pozytywnymi efektami zabiegów w wySpie!


POCZUJ SIĘ LEPIEJ PO DRENAŻU

Masz dość nieefektywnej walki z tkanką tłuszczową na udach lub brzuchu? Potrzebujesz solidnego wsparcia, by móc z zachwytem spoglądać w lustro? W wySpie dobierzemy zabiegi w pełni dostosowane do Twoich potrzeb. Naszym klientom polecamy łączenie terapii falą akustyczną z drenażem, by osiągnąć jak najlepsze efekty. Drenaż limfatyczny mechaniczny wpływa na szybsze usunięcie z organizmu rozbitych komórek tłuszczowych. To nie jedyne zalety tego zabiegu, a jeśli zdecydujesz się na ten przyjemny i całkowicie bezbolesny masaż, możesz również liczyć na zmniejszenie napięcia mięśni i zmniejszenie retencji wody – efektem ubocznym jest wyszczuplenie i wysmuklenie Twojej sylwetki! Po terapii na pewno poczujesz się lepiej. Przekonaj się, jak działamy w wySpie i skorzystaj z naszej oferty również na drenaż limfatyczny manualny.

image 01

Doskonałe efekty zabiegu

Drenaż limfatyczny to zabieg, który działa pozytywnie na cały Twój organizm. To świetny zabieg dla osób, które odczuwają nagromadzenie wody, mają zapasy tkanki tłuszczowej nagromadzone w konkretnych miejscach na ciele, a chcą świetnie wyglądać i wspaniale się czuć. Po masażu poczujesz się lekko i przyjemnie, ponieważ tkanki zostaną doskonale dotlenione i odżywione. Nastąpi również detoksykacja, czyli z Twojego organizmu zostaną usunięte toksyny, które mogą być bezpośrednią przyczyną nieestetycznego wyglądu Twojej skóry. Drenaż limfatyczny to świetne wsparcie w terapiach, które mają na celu zredukowanie lokalnych otłuszczeń występujących na przykład na brzuchu, czy pośladkach. Staranne wykonanie masażu wpływa również pośrednio na stymulację ogólnego krążenia w Twoim organizmie.

 

PROFESJONALIZM I WYSOKI STANDARD

Odwiedź wySpę i ciesz się pozytywnymi efektami zabiegu. Przed rozpisaniem planu leczenia przeprowadzamy konsultację ze specjalistą, który zbada Cię, wyeliminuje ewentualne przeciwskazania oraz wskaże najbardziej efektywną metodę leczenia. Od początku działalności dążymy w naszej klinice do zapewnienia najwyższych standardów. Śledzimy dokonania ośrodków medycyny estetycznej z Europy Zachodniej i kierujemy się wyznaczanymi przez nie trendami. Wyposażyliśmy nasze gabinety w nowoczesne urządzenia. Co więcej, zadbaliśmy również o standard całej klinki, aranżując wnętrza z dbałością o najdrobniejsze detale. Czekamy na Ciebie w wySpie, gdzie możesz umówić się również na relaksujący masaż naturalnymi olejkami lub zaaplikować sobie rewitalizującą kroplówkę.
Umów się na wizytę jeszcze dziś! WySpa – fantastyczne miejsce, w którym pozbędziesz się dolegliwości i odpoczniesz, lokalizacja: Łódź naprzeciwko centrum handlowego Manufaktura.

 

Czas Cena
40 min 159 zł
60 min 189 zł
90 min 259 zł
120 min 329 zł
- Kup Voucher