Wsparcie w leczeniu

Kroplówka onkologiczna

Cierpisz na chorobę nowotworową? Chcesz wdrożyć w swoje życie profilaktykę antyrakową, ponieważ w Twojej rodzinie były przypadki zachorowań? Skorzystaj z naszej kroplówki onkologicznej, która pomoże Ci zadbać o swoje zdrowie i lepsze samopoczucie.

image 01
Wysoka skuteczność

Skład

  • Witamina C
  • Inne witaminy dobrane według wskazań lekarza
image 02
kroplówka ikona 01
Na co działa kroplówka?

Po konsultacji z lekarzem możemy zastosować u Ciebie kroplówkę, która poprawi Twoje samopoczucie. Pozwól nam zadbać o siebie i swój organizm.

kroplówka ikona 02
Kiedy zaczyna działać?

Kroplówki, czyli wlewy dożylne to obecnie jedna z najskuteczniejszych i najbardziej efektywnych form suplementacji. Charakteryzuje się wysoką absorpcją substancji odżywczych.

kroplówka ikona 03
Najwyższa jakość

Wszystkie nasze kroplówki komponujemy ze sprawdzonych środków pochodzących z aptek lub hurtowni farmaceutycznych o nieposzlakowanej opinii.

kroplówka ikona 04
Przyswajalność

Wysoka przyswajalność sprawia, że już po jednym zabiegu masz szansę poczuć się lepiej. Przekonaj się, jak zadziałają wlewy dożylne na Twój organizm.

image 03

Choroba nowotworowa często atakuje w najmniej spodziewanym momencie i wywraca życie do góry nogami. Jeśli chcesz, byś ktoś się Tobą zaopiekował w trudnym chwilach, w naszym salonie zadbamy o Twoje dobre samopoczucie. Zespół wykwalifikowanych pielęgniarek zaaplikuje Ci kroplówkę onkologiczną, dzięki której:

• wzmocnisz organizm,
• poczujesz się lepiej,
• zyskasz więcej energii.

 

Jeśli chcesz mieć poczucie, że Twój organizm jest wspierany w walce z nowotworem lub chcesz oddalić od siebie ryzyko zachorowania, zapisz się na wlewy witaminowe do wySpy. Czekamy na Ciebie w naszym luksusowym salonie SPA, lokalizacja: Łódź-centrum naprzeciwko Manufaktury.

Cena 170 zł Umów wizytę
- Kup Voucher