Odzyskaj przyjemność życia

Ginekologia Estetyczna

Chcesz odzyskać radość ze swojego życia seksualnego i zatrzymać upływ czasu? Masz problemy z nietrzymaniem moczu, które utrudniają Ci codzienne funkcjonowanie? Chciałabyś znów poczuć się zadbana i piękna po porodzie? Odwiedź wySpę – czekamy na Ciebie w naszej nowoczesnej i doskonale wyposażonej klinice w centrum Łodzi wraz z dr. n. med. Barbarą Blicharczyk, która od wielu lat pomaga pacjentkom, wykonując zabiegi ginekologii estetycznej.


WSPARCIE PO PORODZIE


Ciało kobiety może ulec przemianie w czasie ciąży oraz porodu – jest to naturalne zjawisko. Czasami jednak w wyniku komplikacji w czasie rozwiązania dochodzi do zmian, które mogą wpływać na dalsze życie i utrudniać codzienne funkcjonowanie młodej mamy. W przypadku wystąpienia problemów z nietrzymaniem moczu oraz obniżeniem jakości życia seksualnego dobrym rozwiązaniem może się okazać profesjonalny nieinwazyjny zabieg, który pomoże odzyskać komfort i pewność siebie. Jeśli miałaś ciężki poród i czujesz, że Twoje ciało stało się dla Ciebie obce, umów się na profesjonalną konsultację w wySpie. Pomocą dla Ciebie będzie ginekologia estetyczna, a doktor Blicharczyk na pewno znajdzie rozwiązanie, które pozwoli Ci znowu cieszyć się wszystkimi przyjemnościami życia.

image 01

ZABIEGI GINEKOLOGICZNE ESTETYCZNE

Laser frakcyjny Mona Lisa Touch

RozwińZwiń
Nowoczesny laser, który jest wykorzystywany do poprawy zdrowia i codziennego funkcjonowania pacjentek. W wyniku jego działania tworzą się nowe włókna kolagenowe, które skutecznie pobudzają pochwę do samoregeneracji.
Zobacz więcej

Zabieg HIFU z wykorzystaniem ultradźwięków

RozwińZwiń
Jest to innowacyjny zabieg polecany pacjentkom, które borykają się z dolegliwością wysiłkowego nietrzymania moczu lub cierpią z powodu zespołu luźnej pochwy i obniżonej jakości życia seksualnego. Terapia HIFU za pomocą skoncentrowanej wiązki ultradźwięków o wysokiej częstotliwości skutecznie obkurcza pochwę oraz tkanki okołocewkowe.
Zobacz więcej

Założenie wkładki hormonalnej

RozwińZwiń
Założenie wkładki hormonalnej to nieinwazyjny zabieg i jedna z najskuteczniejszych metod antykoncepcji. Jest polecana kobietom, które już rodziły i wciąż chcą cieszyć się aktywnym życiem seksualnym. Jeśli pacjentka nie może lub nie chce przyjmować antykoncepcji doustnej, a jednocześnie nie planuje mieć dzieci, jest to wskazanie do założenia wkładki hormonalnej.
Zobacz więcej

Powiększanie punktu G kwasem hialuronowym

RozwińZwiń
To skuteczny zabieg, który pomaga podnieść jakość życia seksualnego i czerpać przyjemność ze zbliżeń. Polecany pacjentkom w każdym wieku również w okresie menopauzy. Wykorzystanie kwasu hialuronowego sprawia, że następuje wzrost doznań seksualnych i osiągnięcie orgazmu staje się łatwiejsze lub możliwe.
Zobacz więcej

Labioplastyka laserowa

RozwińZwiń
To nowoczesny zabieg wykonywany za pomocą lasera frakcyjnego Mona Lisa, który polega na zmniejszeniu lub modelowaniu warg sromowych większych lub mniejszych. Celem terapii jest poprawa komfortu życia pacjentek oraz przywrócenie pewności siebie.
Zobacz więcej

Modelowanie warg sromowych kwasem hialuronowym

RozwińZwiń
Zabieg polega na wypełnieniu i rewitalizacji warg sromowych z wykorzystaniem kwasu hialuronowego. Polecany pacjentkom, które chcą zmienić wygląd swoich okolic intymnych i znów poczuć się młodo i atrakcyjnie.
Zobacz więcej
image 03

Zatrzymaj upływ czasu

Jeśli chcesz odzyskać utraconą witalność i cieszyć się fizjologicznym komfortem, skorzystaj z naszej oferty na zabiegi ginekologii estetycznej. Odpowiednio dobrana terapia – rodzaj oraz ilość zabiegów – pozwala zatrzymać upływ czasu i sprawia, że możesz znów poczuć się komfortowo we własnym ciele. Wraz z dr. n. med. przygotowaliśmy listę specjalistycznych terapii, które pomogą Ci odzyskać radość oraz poprawią jakość Twojego życia seksualnego niezależnie od tego, ile pokazuje Twoja metryka. Pozwól sobie na czerpanie satysfakcji z codzienności i zadbaj o swoje zdrowie i dobre samopoczucie w wySpie.

 

PROFESJONALNA POMOC – GINEKOLOGIA ESTETYCZNA ŁÓDŹ

Nawiązaliśmy współpracę z dr n. med. Barbarą Blicharczyk, która specjalizuje się w zabiegach ginekologii estetycznej. Pani doktor od wielu lat pomaga pacjentkom po porodach, operacjach oraz urazach odzyskać utracony komfort życia. Opiekuje się również paniami, które przestały czerpać satysfakcję ze swojego życia seksualnego, a z racji osiągniętego wieku czują się nieatrakcyjne. Zapraszamy Cię do wySpy na indywidualną konsultację, na której przekonasz się, jak możemy szybko i niemal bezinwazyjnie poprawić jakość Twojego życia. Czekamy na Ciebie w centrum Łodzi – wySpa naprzeciwko centrum handlowego Manufaktura.