Uwolnij swoje ciało

Detox/Oczyszczanie

Czujesz, że Twoje ciało jest zmęczone? Po cięższym lub bardziej obfitym posiłku doświadczasz dolegliwości ze strony układu pokarmowego? Kroplówka oczyszczająca w wySpie to rozwiązanie dla Ciebie! Zapisz się na zabieg Detox, by usunąć metale ciężkie nagromadzone w Twoim organizmie i skutecznie poprawić jego pracę.

image 01
Wysoka skuteczność

Skład

  • Elektrolity 500 ml (wzbogacone o makro i mikroelementy)
  • Glutation
  • Witamina C 2500 mg
  • Derivato 2m

Jeśli chcesz poczuć się dobrze i odzyskać wigor, zapisz się na zabieg oczyszczania. Twój organizm uwolniony od nagromadzonych metali ciężkich, które każdego dnia przenikają do jego wnętrza, będzie o wiele lepiej funkcjonował. Zauważysz wyraźne zmiany w poziomie energii oraz samopoczuciu.

image 02
kroplówka ikona 01
Na co działa kroplówka?

Kroplówka oczyszczająca wzmacnia układ immunologiczny i poprawia samopoczucie. Zafunduj sobie nowoczesny detoks w wySpie i ciesz się jego pozytywnymi efektami – podniesieniem poziomu energii i zwiększoną wydolnością organizmu.

kroplówka ikona 02
Kiedy zaczyna działać?

Zaletą terapii witaminowej i oczyszczającej przeprowadzanej w formie wlewów dożylnych jest szybkie działanie. Organizm doskonale absorbuje substancje odżywcze, jakie dostarcza kroplówka. Detoks jest dzięki temu skuteczny i efektywny.

kroplówka ikona 03
Najwyższa jakość

Korzystamy wyłącznie ze sprawdzonych aptek i hurtowni farmaceutycznych, by komponować dla naszych klientów najwyższej jakości kroplówki.

kroplówka ikona 04
Przyswajalność

Wlewy dożylne, dzięki którym zawartość kroplówki dociera bezpośrednio do krwiobiegu, zapewniają wysoką przyswajalność substancji odżywczych.

image 03

Dzięki kroplówce możesz liczyć również na:

• poprawę koncentracji,
• wzmocnienie układu odpornościowego,
• poprawę pracy układu krwionośnego,
• zmniejszenie uczucia zmęczenia,
• oczyszczenie wątroby, a więc lepsze trawienie,
• zmniejszenie ilości wolnych rodników – spowolnienie procesów starzenia.

 

Zapisz się do wySpy na profesjonalny detoks, który wykonają dla Ciebie nasze wykwalifikowane pielęgniarki. Odwiedź nas w centrum miasta Łódź naprzeciwko Manufaktury.

 

Podanie:
Dożylne, bezpośrednie do krwiobiegu przy zachowaniu standardów medycznych.

 

Dodatkowe informacje:
Możemy przygotować dla Ciebie inną wersję kroplówki po indywidualnej konsultacji medycznej – zwiększyć w niej zawartość poszczególnych składników lub dodać inne środki, dzięki którym szybciej oczyścisz swoje ciało i poprawisz samopoczucie.

Cena 200 zł Umów wizytę
- Kup Voucher