Skuteczne i komfortowe

Leczenie nadpotliwości

Aktywność Twoich gruczołów potowych jest rozchwiana? Nadmierne pocenie utrudnia Ci codzienne funkcjonowanie i nie pozwala Ci w pełni cieszyć się życiem? Masz dość plam potu, które szpecą Twoje ubrania? Odwiedź wySpę – przygotowaliśmy profesjonalne zabiegi z wykorzystaniem substancji aktywnych do leczenia nadpotliwości. Wybraliśmy formę terapii, którą wyróżnia wysoka skuteczność. Co więcej, dostarczanie do organizmu substancji aktywnych poprzez ich wstrzykiwanie jest nieinwazyjne i niemal bezbolesne. Zabiegi wykonujemy miłej atmosferze doskonale wyposażonego gabinetu w naszej klinice medycyny estetycznej położonej w ścisłym centrum Łodzi. Zapraszamy do wySpy!


WYELIMINUJ NADPOTLIWOŚĆ DŁONI, STÓP I PACH

Marzysz o tym, aby Twoje dłonie przestały się pocić, bo utrudnia Ci to wykonywanie obowiązków zawodowych? Chcesz, aby Twoje stopy ładnie pachniały, a skarpetki nie były stale przesiąknięte potem? Nadmierne pocenie: dłoni, stóp i pach to dolegliwość, która może znacznie obniżyć Twoją samoocenę i utrudnić funkcjonowanie. Dlatego w wySpie postawiliśmy na efektywne rozwiązanie – zabiegi powszechnie stosowanych substancji aktywnych. Wstrzykiwanie preparatu w skórę ma na celu zmniejszenie produkcji potu przez gruczoły potowe. Polecamy również nasze usługi na nadpotliwość twarzy – skuteczny sposób na usunięcie zmarszczek i wyciszenie gruczołów. Zabieg jest niemal bezbolesny, a jego wykonanie pozwala szybko dostrzec różnicę. U niektórych pacjentów wydzielanie potu zmniejsza się nawet do 80%! Odzyskaj pewność siebie i znów czerp z życia pełnymi garściami dzięki rewelacyjnemu zabiegowi!

image 01

Liczy się komfort

wySpa to nowoczesna klinika medycyny estetycznej zaprojektowana i wyposażona zgodnie z najnowszymi standardami. W gabinetach przestrzegamy rygorystycznych procedur bezpieczeństwa. Codziennie dbamy o zapewnienie maksymalnego komfortu naszym pacjentom. Zależy nam również, aby każdemu, kto odwiedzi naszą klinikę, towarzyszyło uczucie relaksu i odprężenia. Dlatego zapewniamy przyjemną atmosferę, odprężającą muzykę. W wySpie opiekujemy się naszymi pacjentami i z przyjemnością spełniamy ich potrzeby. Jako uzupełnienie dla terapii odmładzającej, polecamy zabiegi rewitalizujące ciało masaże z olejkami lub odżywczymi naturalnymi składnikami takimi jak miód czy masło shea.

WYKWALIFIKOWANY ZESPÓŁ W WYSPIE

W naszej klinice pracują wykwalifikowani specjaliści – lekarze i pielęgniarki, którzy mają wiedzę i doświadczenie w przeprowadzaniu zabiegów medycyny estetycznej i opiece nad pacjentem. Przed każdą terapią przeprowadzamy szczegółowy wywiad, aby wyeliminować ewentualne przeciwwskazania i wybrać metodę leczenia, która będzie najlepsza dla Ciebie. W czasie konsultacji dowiesz się również, jak będzie przebiegało leczenie – plan zostanie dopasowany do Twoich indywidualnych potrzeb i efektu, jaki chcesz osiągnąć – i sam zabieg. Odwiedzając wySpę możesz mieć pewność, że otrzymasz niezbędną pomoc i wsparcie. Zapisz się na wizytę już dziś!

Czekamy na Ciebie w wySpie – nowoczesnej klinice medycyny estetycznej. Znajdziesz nas: Łódź naprzeciwko centrum handlowego Manufaktura.

Okolica Cena
LECZENIE NADPOTLIWOŚCI od 1200 zł
1 OKOLICA 450 zł
2 OKOLICE 800 zł
3 OKOLICE 1100 zł
BRODA 300 zł
MIĘSIEŃ ŻWACZA 1000 zł
LECZENIE MIGRENY od 1000 zł
NOS –KRÓLICZE ZMARSZCZKI 300 zł
* Okolica = wybrany obszar zabiegowy (zmarszczki poprzeczne czoła, lwia zmarszczka, kurze łapki)
- Kup Voucher